Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetben kell orvoshoz...

Milyen esetben kell orvoshoz menni ha már 1 ujjnyira nyitva van a méhszájam? 26 hetes vagyok. Ritkán keményedik a hasam, fájni csak néha szokott.

Figyelt kérdés
Mivel tünet nélkül nyílhat tovább, mindig aggódom hogy későn veszik észre. Vagy nem olyan gyors folyamat ez? 2,5 hete derült mi hogy már 3100-as.
2011. júl. 25. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Egyáltalán nem kell aggódnod! Ez annyit jelent, hogy 3 ujjnyi a méhnyak, 1 ujjra nyitott a külső méhszáj, a középső és belső méhszáj zárt! Majd izgulni akkor kezdhetsz, ha nyílik a belső is és rövidül a méhnyak. De ez majd csak a terhesség vége felé lesz aktuális. Nekem 24 hetesen már kinyílt a külső méhszájam és a kiírt időpontnál 2 nappal később született meg a kislányom. Szóval nem nyílik ki egyik napról a másikra:) Pihenj sokat, az orvos nekem is ezt javasolta.
2011. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!