Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalódtatok már ti is a...

Csalódtatok már ti is a fogadott orvosotokban?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, egy hete kórházba kerültem visszatartásra, de mielőtt bementünk volna a kórházba nem tudtuk mi a teendő, első baba, a férjem felhívta és a dokit azt mondta ő most szabadnapos menjünk be a sürgősségire ott majd ellátnak, 5 napot voltam benn és egyszersem nézett ránk, nagyon rosszul esett, jövő héten megyünk vissza hozzá a magánrendelőbe kontrolra a férjem nagyon pipa rá, nem tudom miért volt ilyen a doki, első perctől hozzá járunk.
2009. máj. 9. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem értek egyet azzal, aki azt mondta, hogy azért van ez így, mert sokan nem ismerik a dokit akihez járnak, mert nem jártak azelőtt rendszeresen. Mindig rendszeresen jártam és hál istennek nem terhesség kapcsán derült ki, hogy nem elég jó. Viszont, ha nem kapok el egy fertőzést-petefészek gyuszit, sosem tudtam volna meg.


A doki marha rendes volt, mikor befeküdtem annak idején 40 fokos lázzal, de mikor visszatérő alhasi fájdalmaim voltak, mindig felírt kérdés nélkül egy újabb antibiotikumot. Nagyon sokra mentem vele. A végén már teljesen felborult az emésztésem és minden bajom volt.


Az új doki meg csinált egy nem hagyományos elemzést kenetből, dns-sel és talált egy elég durva nemi úton terjedő fertőzést. Nem sikerült teljesen kiírtani, mert nem volt elég széles spektrumú egyik gyógyszer sem, amit addig kaptam. Mondtam neki, hogy elegem van a tablettákból, dolgozni alig tudok mellettük. Beszedtünk 2 db lórugást mindketten a párommal, azonnal vége lett a többhavi kálváriának.


Ezzel csak azt akarom mondani, nem biztos h egy doki azért jó, mert rendesen rádnéz odabent és mert kedves. 10 évig én is hozzá jártam. Amíg azonban nincs probléma, nehéz kiismerni. A mostani orvosomról a világért sem váltanék.


Szóval a válasz igen. Szerintem nézz új doki után, ki fog derülni hamar, hogy milyen, ha elmeséled a történetet, hogyan reagál és mit mond. Sajnálom, hogy ilyen rosszul jártál... :-(

2009. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, bár nagyon bosszantó, hogy némelyik orvosok ennyire félvárról veszik a hivatásukat, pedig ha belegondolunk a kismamák esetébe nem is egy életről van szó hanem legalább kettőről.

Minden jót kívánok nektek:)

2009. máj. 10. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!