Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, h a párom...

Mit csináljak, h a párom máshogyan gondolkodjon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha többet foglalkozna velem,mert kb 1hónapja eléggé labilis a kapcsolatunk.Pdig nem vok hisztériás sem.Nem érdekli se a gyerek sem pedig én.Ő külföldön dolgozik,de így sem mutat érdeklődést felénk.A babát ő is akrta,de amikor megtudta,h terhes vagyok inkább mégsem szerette volna megtartani.Aztán eltelt 1 hónap megint akarta és most megint nem érdekli.Olyan mint az időjárás.Mit tehetnék,h legalább azt megkérdezze jól vagyunk-e?Járt már így valaki?Félek el fog hagyni
2008. márc. 20. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem szeretnélek elkeseríteni,de jogos a félelmed.

A te párod valójában nem akart még családot,különben nem így viselkedne.Egy gyerek nem egy tárgy,amit félredobhatunk,ha nincs kedvünk hozzá.Azt nem írtad,hogy a baba megvan-e már,vagy pocakban van még.

Ülj le vele megbeszélni,hogy ő mégis hogy képzeli el a jövőtöket,közösen vagy külön.Aztán ha külön,akkor is meg kell beszélnetek a baba körüli teendőket.Névkérdés,gyerektartás,babakelengye finanszírozása...stb...Ráerőltetni úgy sem tudod magatokat ha ő nem akarja.Amit leírtál,abból arra lehet következtetni,hogy a ti kapcsolatotok még nagyon nem volt stabil,pláne nem érett a gyerekvállalásra.

Nagyon együtt tudok veled érezni,remélem vagy olyan helyzetbe,hogy egyedül is fel tudod nevelni a babádat.

Szülői segítségre gondolok elsősorban.

Látod,csak mi nők járhatunk így,egy pasi könnyen odébbáll,max a fizetési kötelezettségre lehet rákényszeríteni,másra nem,ha ő nem akarja.Ezért kell elsősorban nekünk nőknek felelősebben gondolkodnunk.

Ne erőltesd a kapcsolatot,ha ő nem akarja,mert annak semmi értelme,csak rossz lesz nektek.Akkor inkább,keress egy olyan férfit,aki megérdemli a szeretetedet,és mindenben a társad tud lenni.

Hidd el lehet előröl kezdeni,csak egy gyerkőccel kicsit nehezebb lesz.

Sok erőt és kitartást kívánok nektek hozzá,és jó egészséget.

2008. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A párod külföldön dolgozik...amikor megfogant a baba úgy gondoltátok,hogy majd fényképről nézi az apját?Én már ezt felelőtlenségnek tartom.Egy gyereknek család kell!Ennek fontos része az általad hiányplt gondoskodás törődés is.

Úgy érzem a párod nem akarta igazán ezt a gyereket,csak milyen jó lenne ha...Az én férjem is volt ilyen,olyan 23-24 évesen.Aztán benőtt a feje lágya,és mostmár tényleg szerette volna a babát,és össze is jött.Egy kiszámíthatatlan ember pokollá tudja tenni az ember életét hosszútávon.Éltem együtt ilyennel,nem jó.Le kell vele ülnöd mindenképpen,és megbeszélni,és ha kell kenyértörésre vinni a dolgot,mert te sem ügyeletes hülyének vagy ott,hanem mert elméletileg szermetek gyümölcsét hordod a szíved alatt.A kis csöppség azért van,hogy összekössön titeket...Mondjuk ha már az elején nem értettetek egyet a sorsa felől az sokat elmond.

Ő meg jó lenne,ha hazajönne,vagy te mennél utána,mert nem lesz jó vége.

2008. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a párod akkor fog szembesülni mindennel,amikor megszületik a baba,mert ,még most lehet nem jut el a tudatáig.Sajnálatra mélto,hogy igy áll a dologhoz,de neked most nyugalomra van szükséged,és szerintem légy vele egy picit "leszaro" ne haragudj a kifejezésért,ha pl: beszéltek,netán hazajön hozzád,ne lássa rajtad,hogy görcsösen ragaszkodsz hozzá,érezze,hogy van élet nélküle,és te egy talpraesett nö vagy,nem egy elveszett ember.Remélem ha meglesz a baba mindent másképp fog látni,de szerintem akkor fogja felfogni a dolgot.Szoritok neked :) 30 hetes kismama. Ha egyedülérzed magad nyugodtan irj az email-emre.
2008. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele őszintén. Kérdezd meg miért viselkedik így. Lehet neki is nehéz, hogy távol van tőletek, és attól is fél hogy apa lesz, és nem lehet veletek. Én ugyan nem ismerem, neked jobban kellene tudnod hogy ő milyen ember, de nem lehet hogy csak meg van ijedve?
2008. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!