Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tapasztalatok? Mit...

Milyenek a tapasztalatok? Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek a Baross utcai női klinikára.A baba vesélyével lehet valami.Nem ürít rendessen.12 hetessen ott is csak hüvelyit csinálnak?Miből áll egy ilyen genetikai vizsgálat?Válaszotokat köszönöm.
2009. máj. 9. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pontosan nem tudom h ezzel a problémával kapcsolatban mit fognak csinálni. DE egy tanácsot fogadj meg. Készülj fel lelkiekben h sokan lesznek és vigyél magaddal enni, inni, olvasniavlót(ha egyedül mész).

22 h. km.

2009. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz, nekünk nem ez volt a gond, és én 18 hetes voltam, de én ultrahanggal kezdtem, majd egy gen.tanácsadóval kellett beszélgetni. Nekem felajánlották a magzatvíz vételt, de mivel élettel össze nem egyeztethető fejlődési rendellenessége volt a babámnak, nem fogadtuk el. Tök mindegy, mi lett volna az eredmény, a vége ugyanaz lett volna, csak az időből futottunk volna ki:S


Szóval, UH, majd beszélgetés.

Tényleg iszonyú sokan vannak, hiába az időőpont is :S

Van amelyik aszisztens, és doki tanulhatott volna egy kis jómodort is...


Enni inni olvasni való legyen nálad, és légy türelmes!!!



Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!


Majd írd meg mi volt!!!


üdv: 12 hetes km

2009. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Írok még mi volt.
2009. máj. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!