Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények és tapasztala...

Mik a vélemények és tapasztalatok Vácszentlászlón kisgyermek (ek) kel élőknél? Milyen ott lakni? Van minden? Jó a közösség? Van mit csinálni kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Költözünk mert eladtuk a lakásunkat, Vácszentlászló is egy lehetséges célpont.
2010. febr. 7. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
honnan költöznétek? ismertek bárkit is a faluból? mennyi idős a gyerek? sztem nagyjából ezeken fog múlni, hogy jól érzitek-e majd magatokat.
2010. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Budapestről költöznénk,senkit nem ismerünk ott sajnos.Ismerősök ismerősei :-)) által jókat hallottunk a településről.
2010. febr. 8. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeretném megkérdezni, ha nem veszed tolakodásnak, hogy oda költöztetek-e Vácszentlászlóra? Privátban szerettem volna írni, de már nem publikus az email címed...

Most mi is találtunk ott egy gyönyörű házat, nagyon jó áron, szintén Pestről költöznénk, egy másfél éves gyerekkel.

2011. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia

Nem,végül nem oda költöztünk.

Sok-sok mindent mérlegeltünk,és arra a döntésre jutottunk,hogy nekünk nagyon kiesik már.


Közben ez-az kiderült a házról is, teljesen véletlenül, szintén az ismerős ismerőse által.


Meg aztán az környező települések lakói sem voltak szimpatikusak,és ha esetleg kocsink nem lenne, akkro a közlekedés szerintem horror.


Veresegyházra költöztünk,és nem bántam meg.

Senzációs kis város,és nagyon nagyon sok fiatal pár él itt kisgyermekkel.

2011. aug. 2. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért nagyon köszönöm a válaszodat!

Mi csütörtökön megyünk megnézni a házat, és a környéket!

De nagyon tartunk mi is a bejárástól! Igazság szerint ezért is szerettem volna valami pozitív infót szerezni a településről, mert egyelőre riasztóbb a távolság annál, mint amilyen szép a ház...

2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na mi ugyan így voltunk vele.

Pedig jelenleg 2 kocsink van,abból az egyik céges.

Csak hát az a elyzet,hoyg házat az ebmer (remélhetőleg) nem csak pár évre vesz, aza gyerkőc egyszer felnő, óvoda, iskola kell neki, és az sem árt ha télen a -10 fokban nem kell buszra várni órákat meg utazni reggel iskolába menet egy órát. Meg hazafelé egy órát.


Nekünk egy kicsit hiányzott valami nnan, amit nem tudunk megmondani,hoyg mi,talán az élet, a nyüzsgés.


A ház pedig egy patak partján volt, ami épphogy csak csordogált a medrében, nem is gondoltuk volna,hoyg az a patak időnként ki szokott önteni!!! Teljesen ledöbbentünk,amikor hallottuk.


Sok sikert nektek bárhová is költöztök.

2011. aug. 3. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!


Hát holnap megyünk megnézni, de szinte 100%-ra mondhatom, hogy nem fogunk kiköltözni! De már lebeszéltük a háznézőt, úgyhogy megnézzük.


Tartok tőle én is, hogy hiányozna a nyüzsgés, ha egy túl csendes helyre költöznénk.... Pedig vidékről költöztünk Pestre, és talán pont ezért tetszik, hogy itt bármikor bármit nagyon rövid idő alatt el lehet érni. Már akkor hiányzik a pesti élet, ha hosszú hétvégére utazunk vidékre a nagyszülőkhöz.

Úgyhogy nem tudom még hogy lesz, de remélem találunk valami olyat, ami a lehető legtöbb igényünknek megfelel!

Ja találtam ám Veresegyházon is szép házikót! :) Onnan milyen a bejárás?

2011. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekünk szerencsénk van, mert párom Gödöllőn dolgozik, nem kell bejárni Pestre, de nem panaszkodott még egy ismerősöm sem.


Én is Gödöllőn dolgoztam,de most GYESen vagyok,és már úton a következő baba. Úgyhogy egy darabig nem kell dologzni járni.


Innen elég sűrűn mennek buszok ahogy elnézztem,és hát ugye itt van vonat állomás is, az is megy be Pestre sűrűn.


Talán autóval a legrázósabb akkor, ha tipikusan 8ra járós valaki, mert olyankor pipcit bedugul reggel az autópálya. De ez csak kb 7-8 között van.


Remélem találtok házikót!

Aztán szóljál ám ha ide jöttök esetleg :D

2011. aug. 4. 09:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszi az infót!

Mindenképpen szólok, ha Veresegyházra költöznénk! :) Akkor feltétlen találkoznunk kell! :)

2011. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát megnéztük a házat!

Kár volt...


Annyira gyönyörű, hogy tiszta letargiába kerültünk, amiért ilyen messze van! :( A szomszéd házak is nagyon szépek, és a tulaj szerint az egy "rendes környék". A ház nagyon jó áron van, nagyon jó állapotú, óriási a kert, patak a közelbe sincs :) csakhát a távolság... :(((

2011. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!