Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények és tapasztala...

Mik a vélemények és tapasztalatok Vácszentlászlón kisgyermek (ek) kel élőknél? Milyen ott lakni? Van minden? Jó a közösség? Van mit csinálni kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Költözünk mert eladtuk a lakásunkat, Vácszentlászló is egy lehetséges célpont.
2010. febr. 7. 20:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ó, amúgy gondoltam,hogy így lesz. Nagyon szép házakat építenek arrafelé. Gondolom ott már olcsóbb a telek is. Amikor mi néztük a házat, akkro álmaim konyháját "hagytam ott", amikor úgy döntöttünk,mésem költözünk oda! :-(


Remélem azért találtok jót.


Közben egyik kolegámról megtudtam,hogy olcsón akart jó házat venni, de Gödöllő és Veresegyház nki drága volt, és végül Szadán vett, nem olyan drágán. Még ennyi infot sikerült megtudnom nektek.

2011. aug. 10. 22:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez Murphy... Csak nekem nem csak a konyha képezte álmaim vágyát, hanem az egész ház úgy, ahogy van!!! Oda azonnal neki foghattunk volna a kistesónak! :)


Azóta néztünk két másik házat Tárnokon, de azok nagyon zajosak voltak. Túl közel vannak az M7-eshez, és komolyan mondom, hogy a II. kerületi albérletünkben csend és nyugalom van, ahhoz képest ami ott volt... Meg kicsik is voltak a házak.


Szadán már voltunk egyszer házat nézni, de azt hiszem onnan is húzós lett volna a bejárás, meg hogy őszinte legyek nem is emlékszem milyen volt a ház, tehát abszolút nem fogott meg.


Van még egy esélyes jelölt, amit élőben még nem néztünk meg, de tartok attól is. Mogyoródon van. És úgy hallottam, hogy nyári időszakban, ott is folyamatos zaj van hétvégente. Mindig van valamilyen verseny... Meg neten keresztül attól a háztól se dobtam hátast...


Helyileg nekem Budakeszi lenne az álmom, de az valami piszok drága...


De azért nem adjuk fel, nézelődünk kitartóan, minden irányba! :)


És köszi az újabb infot!

2011. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

0-19 éves koromig laktam Mogyoródon! :-)

Nincs zaj ezt bátran állíthatom,bár nyilván ha a Hungaroring mellett veszel házat akkor zajos.


Moyoróddal nekem amúgy csak annyi bajom van,hogy az úgynevezett Újfalu nekem túl rideg, nem szimpatikus,és van egy olyan része ahol kisebbség lakik, akikkel nincs bajom nekem személy szerint,de van akit zavarhat.

A Régifalu pedig messze van a HÉV állomástól, és télen nem tud felmenni sokszor a busz a dombra,így olyakor nem tudsz eljutni a HÉV-hez.

A másik megoldás Fóton keresztül BP-re,de ott meg tömött buszokra kell számítani.


Szóval nekem kicsit olyan elszeparált kis község ez a völgyben, de van aki pont ezért szereti.

Amúgy az emberek rendesek, sok a tősgyökeres helyi, és van sok újonnan betelepült fiatal.

És nagyon szépen fejlődik, újul.


Én 19 ott töltött év után azt mondom,nem mennék oda vissza.

2011. aug. 11. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!