Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hány kg-ig lehet...

Császár után hány kg-ig lehet emelni? Illetve mit lehet, ill. nem lehet csinálni? Tanácsok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A 6 hetes vizsgálatig no szex,az tudom.Csak azért írom,mert nagyon sok erre vonatkozó kérdést találtam,és ezzel tisztában vagyok.
2010. jan. 13. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szinte minden csinálta ugyan úgy ahogy hazamentünk a kórházból.Egy pár nap volt amit tényleg pihentem és a férjem segített de utánna ugyan úgy ment a házimunka meg minden.A varrat az nem tud szétrepedni,és majd érezni fogod hogy mit bírsz.
2010. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg persz ene emeld meg magad, kb max 5 kg, meg csak kíméletesen, DE...én még a kórházban a második nap már 15 kg-t vittem fel az emeletre , mert influ miatt zárlat volt, és a szoipis teát, meg inni ennivalót vhogy fel kellett jutattni a harmadikra, de tök humánus portás nem engedte fel a férjem, így nekem kellett felvinnem (Tatabányai horrorkórház)..és nem lett semmi bajom, azért az első hétben igyekeztem kímélni magam, de aztán belvetettem magam a házimunkába...azért ha teheted két hétig pihizz amennyit bírsz és nem emelj, kíméld a hasizmokat
2010. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nyáron szültem és kb.2-3 hetes volt a kisfiam és kivittem babakocsiba sétálni és bizony szétvált a hegem 3 helyen:(((( az emeléstől mert 18 kg a babakocsi!Szerintem kíméld magad nagyon én tuti nem fogok emelgetni a kistesónál(ha császár lesz)
2010. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg fél évig nem szabad nehezet emelni.Szóval ilyen babakocsiemelgetéseket feljts el,meg minden mást amikor érzed hogy húzódik.Én a hordozóban voltam kénytelen néha egyedül hurcolászni a babámat le a 2.emeletről,de nem lett gond.
2010. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok,de mi a határ??kg?Mert nem biztos,hogy itthon lesz mindig a férjem.Meg egyébként sem szeretem ugráltatni minden percben.A babahordozó meg majdnem 5kg+a Baba(aki nem lesz pici)Az úgy már majdnem 10 kg.Tehát az a kérdésem, hogy mit mond a doki,mikor elenged,hogy mennyit lehet?A Babát még ok,szerintem.Meg amúgy is ki bírná ki,hogy ne vegye fel a kicsijét?
2010. jan. 14. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Miután hazajöttünk és felbírtam már könnyebben ülni, állni teljesen ugyanúgy csináltam mindent, mint előtte. Nincs konkrét határ, magadnak kell érezned, hogy belefér-e vagy sem. Szerintem óvatosan mindnt lehet csinálni.
2010. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első 5-6 hétben kell erre jobban odafigyelni és lehetőleg 5-6 kilónál többet nem emelni, utána már mehet minden rendesen.
2010. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!