Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől tényleg el lehet vetélni?

Ettől tényleg el lehet vetélni?

Figyelt kérdés
A barátnőm(18) azt mondta ha teherbe esne akkor nem enne és inna semmit úgy három napig és aakkor biztosan elvetélne. Szerintetek igaza van?
2011. nov. 12. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Ember az ilyen, aki ilyet egyáltalán kiejt a száján?? Lehet 18 éves, de agyilag egy zokni!!! Ekkora baromságot még életembe nem hallottam.
2011. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon szomorú,hogy egy 18 éves lánynak ennyi esze van és még szomorúbb,hogy ezt ki is meri nyilvánítani.

Nekem biztos nem kéne ilyen barátnő.

2011. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki szavazott le azért mert feltettem egy kérdést az 5.ik válaszolónak de azért köszi csak én félre értettem öt és tisztázni akartam hát ez van azért az előtte levő válaszom jó ezt meg lepontozta vki. mindegy!

Az 5-ik válaszolótól meg elnézést kérek csak félreértettem.

A kérdezőnek meg még annyit mondanék ha magadtól nem jössz rá, hogy a barátnőd egy idióta hallgass ránk és ne foglalkozz vele.

2011. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem maga a kérdező pontozott le, mert mindenki egy véleményen van és mindenki le lett pontozva. Esetleg egy másik sületlen volt aki lepontozott.
2011. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!