Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok. Más is volt...

39 hetes vagyok. Más is volt így a vége fele, hogy azt hitte itt az idő, de mégse? Vagy csak én vagyok ennyire béna, hogy még azt se tudom mikor indul be a szülés?

Figyelt kérdés

Tegnap azt hittem, hogy folyik a magzatvíz és bementünk a kórházba, de kiderült, hogy nincs semmi és haza küldtek. Első babánk lesz és már nagyon várjuk, hetek óta készenlétben vagyunk. Tegnap annyira izgultam, hogy végre itt az idő és olyan nagyot csalódtam saját magamban. :(

Nagyon rossz kedvem van azóta. Rossz anya vagyok? Olyan butának érzem magam!


2009. máj. 9. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rossza anya, csak túlizgulod a dolgot.

Ha megkezdődnek a fájások, hidd el azt érezni fogod. Akkor sem kell rohanni, mert akkor a kórházban fogsz tölteni egy csomó időt.

Kérdezd meg a dokidat, hány perces fájásoknál menj be, addig jobb otthon. (Én mindegyiknél megvártam az 5 percet, igaz közel voltunk a kórházhoz és anyu orvos)

2009. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj.Inkább menjen be az ember, minthogy véletlenül otthon érje a neheze.:)Én is hamarabb mentem be, mint kellet volna.Elment a nyákdugó és piszkosul görcsöltem szabályos időközönként(öt perc)Amikor beértünk, kinevetett a szülésznő.Reggelre lett meg a poronty.:)

Ja, és nagyon körültekintő, figyelmes anyuka leszel.

2009. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 39.hétben vagy akkor már sűrűsödnek a vizsgálatok.

3 hete szültem,én is állandóan azt figyeltem szivárog-e a magzatvíz.Nem minden esetben folyik el a magzatvíz,nálam sem

ment el.Édesanyám 6 gyereket szült,mindegyiknél repesztették a burkot,ami talán szerencsésebb.

Visszatérve a kérdésre semmi baj veled!!Honnan is kellene tudnod mit kell érezni??Könyvekből??Filmekből??

Bízz magadban és az ösztöneidben.Nekem is az első babám,nálam is voltak pillanatok amikor meginogtam.Mindig az járt a fejemben amit anyám mondott:

_

-ne aggódj amikor eljön az idő tudni fogod.Ha a fájások indulnak semmi mással nem fogod összetéveszteni,ha a víz megy el azt sem.Mi a 38.héttől vigyázzban álltunk mert meg voltam győződve róla,hogy előbb jön.Hát nem.A 41.héten indultak el a fájások,egy órással kezdődött 23.30-kor majd 2.30-kor ötpercessel folytatódott.Ekkor még elmentem zuhanyozni,apát fellocsoltam.4.30-kor feküdtem fel a szülőágyra,5.43-kor megszületett a lányunk.


Ne idegesítsd magad és a gyermeket!!Ha jönni akar jönni fog!Amennyit tudsz még most pihenj,szükséged lesz az erőre!

Nagyon drukkolok Neked,minden rendben lesz'''

2009. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!