Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felek! Miert nem erzek...

Nagyon felek! Miert nem erzek semmitse?

Figyelt kérdés
aprilis29 en kellet volna megjonnie a menszimnek,(nem jott) hetfon a terhesegi tesztem pozitiv lett tegnap elmentem a hazi orvoshoz aki vervetelre es vizelet mintara kuldott,1 het mulva kell visza mennem hoza, az egvilagon semmi jelet nem erzem a terhesegnek ez normalis??? annyi hogy olyan erzesem van hogy mintha megjonne, tobb a folyasom, a melleim kezdenek fajni de se hanyinger se emelyges semmi nincsen!van egy lanyom vele mar ilyenkor a szagokra undorodtam hanyingerrel ebredtem ajuldoztam, minden aminek kell lennie egy terheseggel.mit gondoltok van valami gond hogy ezzel a babaval semmi jelet nem erzem a terhesegnek?? koszonom a valaszokat elore is!
2009. máj. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond? Minden terhesség más!

Én semmit sem éreztem, onnan tudtam, hogy terhes lehetek, hogy nem jött meg, pedig a hasam fájt, meg a mellem is. Egyéb semmi, se hányinger, se émelygés, se a szagoktól rosszullét. Azóta sem volt semmi bajom!

20hetes

2009. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hajszál pontosan így voltam én is a harmadikkal. Az égvilágon semmit tünetem nem lett a pozitív terhességi teszten kívül.

Ja és végig az utolsó percig egy émelygés nem sok, de annyi sem volt.

Kívánós se lettem. Semmi.

Nyugi. Minden rendben van!

Nyugodt, boldog terhességet kívánok!

2009. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:) mindenkii mondja hogy nincsen egyforma terheseg nem is tudtam volna hogy terhes vagyok ha nem jon meg:)
2009. máj. 8. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyik fiamnál sem voltam rosszul egyszer sem. Kettő van.
2009. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hamar kiedrült, hogy babás vagyok. már a nem várt előtt 3 nappal + tesztem volt. DE semmi bajom nem volt, nem émelyegtem, nem hánytam, semmi!!! Egészen mostanáig. 5 napja nem térek magamhoz. Egész nap carul vagyok. Émelygek ha éhes vagyok, hányingerem van, ha ettem, aludnék folyamatosan...stb.

Nekem is van egy nagyobbam, akivel első pillanattól rosszul voltam. Hát most később kezdődött, de rosszabb.

7 hetes km :)

2009. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na nem sokkal vagy idosebb tolem 1 hettel :) lehet nekem is kesobb kezdodnek a terhesegi tuneteim:)
2009. máj. 8. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, en is 6 hetes 3 napos terhes vagyok, en se erzek SEMMIT, mult heten volt pozitiv tesztem, holnap azert csinalok megint. :)) szerintem oruljunk, hogy nincs semmi bajunk. :)))
2009. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
teljesen egyetertek veled:))) nekem mar mondjuk ma este elkezdodott a hanyingerem,meg erzem hogy a mellem mintha nagyobbodna meg faj, a derekamrol meg nem beszelve most kegyetlenul faj!
2009. máj. 9. 02:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól számoltam, akkor még nem vagy egészen 6 hetes sem:)

Persze nem tudom hány naposak a ciklusaid. De ha ápr.29én kellett volna megjönnie, akkor még csak 10 napot késik. Tehát kb. ma vagy 5+3 hetes+napos :)


Nekem az első 2 terhességnél a 6. héten kezdődtek a tünetek.

A jelenlegi terhességemnél pedig a 7. héten. Előtte reménykedtem, hogy megúszom, de hát nem sikerült. Hányni még nem hánytam, igazából nem hányingerem van, hanem olyan fura a gyomrom, szám íze. Most kezdem a 12. hetet, de mintha kezdene jobb lenne a gyomrom. Egyre többmindent kívánok, zabálok:)


Az is lehet, hogy te a szerencsések közé tartozol és semmi panaszod nem lesz:)

2009. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!