Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel 18 hetes babátokr...

Tennétek fel 18 hetes babátokról 4D képeket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen! Mert sajnos mi csak akkor tudunk menni? És várom a tapasztalatokat!

2011. nov. 11. 09:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Hanyadik hétben jársz most? Lesz még Uh-d?:)

/Előző kérdező vagyok/

2012. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Off.

16/31-ik vagyok olyan jó vissza olvasni ezt a kérdést,azóta már a kicsi lányom itt fekszik mellettem és már 2,5 hónapos hajas babi.Nekem végig kislányt mondtak az is lett.:)

Te hanyadik hónapban jársz?

2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Szia:)

31/32 válaszoló vagyok. Off.

Először is gratulálok a kislányodhoz:) De jó neked, hogy már ott szuszog melletted:) Első baba?

Én csütörtökön leszek 35 hetes kismama, és 3 különböző doki állapította meg, hogy kislányom lesz:) Úgyhogy vehetem 100%-ra. Nekem első baba és már nagyon-nagyon várjuk, hogy elteljen ez a pár hét.:)

2012. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Igen első baba és már nagyon vártuk gyönyörű és nagyon figyelmes és okos kislány.

Kívánom hogy legyen nagyon könnyű szülésed és legyetek nagyon egészségesek.:)))

[link]

2012. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!!!! Már én is nagyon várom! Szerintem kislány fog maradni! Már csak 2 hónap van vissza, és március 1.-én kell mennem uh-ra! Hát nagyon kíváncsian várom már! Már kezd egy kicsit kellemetlen lenni, mert ha kitolja magát akkor az nekem nagyon tud fájni!
2012. febr. 15. 08:59
 36/39 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ gratulálok, csodaszép hajas baba:))
2012. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Jajjj..nagyon cukker babaó:D Nem túloztál, tényleg nagyon sok haja van..:D

Gratulálok a kis manóhoz:))


Kérdező: Majd írd meg ha esetleg mutatja magát márciusba:)

2012. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen!Hát meg is szenvedtem a haja miatt végig az utolsó 6 hónapban ülve aludtam és minden reggel hánytam,de megérte.:)

Kérdező:Ismerős az amikor kifeszíti magát vissza gondolva imádom azokat a pillanatokat néha hiányoznak is!:))Kíváncsi vagyok majd mi lesz neked uh-n majd írd meg addig is szép napokat jó egészséget és könnyű szülés kívánok neked!:))

2012. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

mi újság? kislány lett végül?:)


jaj lányok mindenkinek olyan cukik ezek az uh képek és a hajas babóka is!!


én úgy néz ki ma tudom meg ki van odabent és majd 3 hét múlva megnézi egy másik orvos is, nagyon várom :))

2012. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!