Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívattok elő babátokról...

Hívattok elő babátokról képeket? Van aki interneten keresztül küldi el az előhívni kívánt képeket? Hogyan kell ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Faluban lakunk, nem akarok azért 20 km-t autózni ráadásul 2x hogy előhívassuk de nem tudom ez hogy működik.
2010. febr. 15. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

ha van kérdésed szívesen segítek

2010. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

első vagyok, itt tudod letölteni a programot

2010. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm hogy válaszoltál, hát kérdésem az lenne :) Nem találom sehol hogy a képek elküldése után mikor lehet menni a képekért?
2010. febr. 15. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
majd e-mailben kapsz értesítést, általában 1-2 nap múlva
2010. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én innen szoktam:

www.onlinefoto.hu


Teljesen egyszerű,beregisztrálsz,a többi megy magától.

2010. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, átnézem ezeket!
2010. febr. 15. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagy a rossmann-nál vagy a dm-nél szoktam rendelni, mikor, hol akciós. De tapasztalataim szerint itt a legolcsóbb a digitális kép csináltatása.

Van egy program, azt letöltöd, utána annak a segítségével fel tudod tölteni a képeket. Elküldöd a megrendelést és általában 2-3 nap alatt elkészülnek a képek, amiről email-ben értesítenek. (Házhoz is viszik, csak az egy picit ugye többe kerül.)

2010. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod, és egyébként az megvan hogy hol tudom átvenni? Vagy hogy mivel tudom bizonyítani hogy az enyém? Bocsi a hülye kérdésekért csak nemtudtam hogy álljak neki :)
2010. febr. 15. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a rossmann oldalát szoktam használni, nem is muszály a programot letölteni, ha csak simán képeket akarsz előhivatni. Lehet online is feltölteni a képeket.

A múltkor néztem a dm-eset is, de kétszer annyiba került, mint a rossmannban. Én már nagyon régóta így hivatok elő nyaralás, esküvős, most babós képeket.

Majd fotókönyvet is csináltatnék, csak ahhoz sok idő kell megszerkezteni tutira...


A rossmannál visszakapsz egy igazolást a rendelésedről, majd ha elkészül a kép, arról is kapsz értesítést, hogy mehetsz érte az általad megjelölt boltba.

Van benne egy rendelési szám, elvileg azzal tudod igazolni, hogy a tied, de tőlem ezt sosem kérték. Mindig csak a nevet mondtam, mert nem mindig van kint az elkészült képeknél. Ha nem találod, a pénztárnál kell megkérdezni, mert sokszor elfelejtik kitenni.

Igazolni meg amúgy sem kell, miért vinnéd el más képeit, amiért még fizetsz is??? :o) Egyébként 3-4 nap alatt tényleg megvannak, és jó minőségűek még a normál képek is.

2010. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is a rossmanos a szimpi, éppen amit írtál hogy itt kevesebb a díj.
2010. febr. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!