Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért árulják az interneten...

Miért árulják az interneten az Azalia nevű fogamzásgátlót az anyukák 4-5ezerért, mikor receptre 8ezer ft?

Figyelt kérdés
Még ha már nem is szoptatnak és marad valamennyi, nyugodtan be tudnák szedni úgy is.
2011. júl. 4. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

"nyugodtan" nem biztos, hogy beszednék, mert jóval gyengébb, mint az átlag fogamzásgátlók, ezáltal nagyobb az esélye a teherbe esésnek. Gondolom ezért is akarják eladni.

Én ugyan beszedtem egy dobozzal a fiam születése után, de olyan ritkán volt kedvem/energiám szeretkezni, hogy inkább áttértünk az óvszerre. Sokkal olcsóbban jöttünk ki.

2011. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ki az a hülye, aki net-en vesz gyógyszert??
2011. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Bocs az offért!


Mi is pont azért cseréltük le az azáliát óvszerre, mert gazdaságtalan volt számunkra. Se idő, se energia nem maradt túl sok hancúrozásra. :)


És én se vennék soha neten (nem netpaikáról beszélünk) semmilyen gyógyszert!!!

2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

ez kb olyan, mint a piacon mosóport venni, aztán hazaviszed, kibontod és homok van benne:-(((


2. voltam

2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért jóval olcsóbban, mert ez hasonló, mint az új autó. Ha már megvetted, kipróbáltad, nem tudnád másnap ugyanannyiért eladni, használt! A gyógyszer sem teljesen újnak számít, más vette, kibontotta, ki tudja,hogyan tárolta.
2011. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A lepontozók magyarázzák már el nekem legyenek szívesek, hogy mi volt ennyire haszontalan a válaszomban???

Soha nem fogom megérteni ezt a lepontozósdit...

Már a véleményét se írhatja meg az ember...

2011. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De meg lehet irni, de ha az a válast nem valami értelmes, mint pl. "ki a hülye vesz neten gyógyszert...", akkor az számomra nem hasznos válasz, de amit másodjára irtál, azzal nincs gondom,,örülök h irtál.
2011. júl. 8. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem én írtam...

Én az első vagyok, az én válaszom is 50% alatt volt, mikor kikértem magamnak a lepontozást.

2011. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az elsőt én hasznosnak értékeltem.
2011. júl. 8. 21:47
 10/10 anonim válasza:
Én is így vagyok vele mint a korábbi hozzászóló!! Drága pénzért megvettem, de most jól jönne az árának töredéke is.. mellesleg a régi fgátlómat is mindig elfelejtettem bevenni.. és az óvszer olcsóbb.. ui: szóval teljesen bontatlan három hósat szívesen eladnám..
2012. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!