Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sértő,bántó válaszoktól kíméljetek!!!!Így is van elég bajom!!16 éves vagyok!!
2011. nov. 9. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten! Ha lehet minel elobb! Nem tudom szeretnetek-e megtartani, de leirom a baratnom peldajat. O sokat agyalt hogyan mondja el, vegul csak akkor arultak el amikor mar titkolni se lehetett, igy a babat megtartottak. Ma mar ugy gondolja, hogy felelotlen volt, es ha tehetne akkor erettebben allna a dologhoz, vallalva az esetleges kovetkezmenyeket. Jelenleg a baratjaval elnek 1 fizetesbol segitseguk nincs, es nem mondanam, hogy a boldogsagot latom az arcan.


Tehat en azt javaslom, hogy ne ezen agyalj, hanem minel elobb mondd el otthon, a tobbi mar ugyis kozos dontes lesz a csaladdal...

2011. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem kéne, s nem is tudsz kertelni...

mondd neki h fontos dologról kell beszélnetek és a segitségét kéred.

készülj fel h első hallásra biztos ki fog akadni, de a hirtelen sokk után biztos melléd áll és segit. gondolom nem akarod megtartani a babát, elmegy majd veled az ügyintézést segiteni(amugy is kell hozzá mert kiskoru vagy)

bunkóság nélkül, remélem jó leke volt h védekezni kell...de bár ne igy kellett volna rájönnöd...

2011. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én nem arra válaszolnék, hogy "hogyan", hanem hogy "minél előbb" mondd el!

Egyébként válaszolj légy szíves:

Meg szeretnéd tartani? A barátod tudja már? Ő szeretné a babát?

2011. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
16 évesen terhes??!!Gratulálok!De sejtetted ezt rögtön??Mert ha igen akkor lett volna rá megoldás!Az apukának meg üzenem hogy felelőtlenségből 5-ös osztályzatot kapott!(feltéve ha akartál gyereket de ezt erősen kétlem)Hogy hogy mond el?Mondjuk úgy hogy ültesd le egy székre ha nem akarod hogy összeessen aztán pedig készülj fel a legrosszabbra!Legjobb lesz ha már bőrönddel a kezeidben állsz elé és közlöd a tényt!
2011. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtan nyugodtan, amikor van egy kis ideje ezt megbeszélni,tehát ne a reggeli kapkodás közepén,de minél előbb!

Főzz egy teát, üljetek le és mond el,beszéljétek meg a továbbiakat.

Ha első hallásra anyukád kiakad,akkor is maradj nyugodt,ne kiabáljatok egymással!

2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ez már biztos,csináltál tesztet?
2011. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb.. Mindenképp tudnia kell róla, hisz az anyukád. Én azt javaslom, először vele beszélj, mint nő a nővel. Ha tudja vagy sejtette, hogy szexuális életet élsz, akkor nem lesz akkora baj, persze biztosan nem fog megdícsérni, de biztos vagyok benne, hogy 100%-osan támogatni fog. 16 évesen ne tartsd meg, még rettentően fiatal vagy és háttered sincsen.
2011. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4.válaszoló! Neked adnék inkább anyaságból 1-est! Ha a te lányod ilyennel állna oda akkor a bőröndjével kéne a kezében közölnie a hírt!? Hát gratulálok! Mert ha a te lányod terhe lenne, kitagadnád és elküldenéd!? Szép mondhatom!!!!!!! Szörnyű!

Kedves kérdező! Először is nyugodj meg, szedd össze a gondolataidat és ülj le anyukáddal vagy apukáddal (aki a megértőbb) és mond el neki! Meséld el, hogy mi történt és hogy ez a következmény! A szüleid, szeretnek! Tuti, hogy nagyon mérgesek lesznek és csalódottak, de utána megnyugodnak és teljes mellszélességgel melletted fognak állni. És találtok megoldást ami mindenkinek jó lesz! De minél hamarabb beszélj velük, nem szabad 1 ilyet húzni halasztani! Majd írj, hogy minden rendben volt-e!

2011. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!A barátom tudja és azt beszéltük hogy lehet megtartjuk mert van egy kis nőgyógyászati problémám ami azt takarja hogyha most abortuszom lesz utána nem lehet gyerekem!!Hozzá teszem 13 éves koromba tudtam meg ezt és közölték is velem hogy nagyon vigyázzak!!!
2011. nov. 9. 21:10
 10/17 Jubilee ***** válasza:
76%
Kedves Kérdező! Ha eldöntötted, hogy édesanya szeretnél lenni ennyire fiatalon, akkor édesanyád már úgy sem tud befolyásolni. Mondd el neki, hogy várandós vagy és megtartod a kisbabát! Kívánom, hogy csodás terhességed legyen! (31N)
2011. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!