Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segithet a hát és derékfájá...

Mi segithet a hát és derékfájáson?

Figyelt kérdés
Néha megmozdulni is alig birok. Pihenés? Vagy torna? 30 hetes vagyok.
2009. máj. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Homeopátiás bogyó vagy krém esetleg. Aztán meg a szülés, igazából. Mondjuk az utána következő év se lesz semmi, én most ezzel küzdök. Sajnos fájdalomcsillapítás, masszázs stb most nem jöhet szóba.
2009. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!nekem a csipöm fáj,védönöm sétát,pihenést és kismamatornát javasolt rá.nem lehet h a baba nyom vmi idegedet?

29 hetes km

2009. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a vége felé már majd megszakadtam úgy fájt a hátam és a derekam. Semmi sem segített igazán. A leghatásosabb az volt, mikor elmentem egy kismamaboltba szoptatós melltartót venni, és a nőci meghallotta, hogy a barátnőmnek panaszkodok, hogy fáj nagyon a hátam. Hozott egy hastartót, kb, 7.000 Ft volt.. Tartotta a pocakot. Határozottan jobb lett, végig viseltem... Teljesen nem szüntette meg, de a lépcsőn már jobban tudtam fel és lemenni.
2009. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!