Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult valamelyikőtökkel,...

Előfordult valamelyikőtökkel, hogy úgy lettetek terhesek, hogy negatív volt a tesztetek és a derékfájáson kívül nem volt semmi stabil tünetetek?

Figyelt kérdés
Már 9 napja késik és ilyen még sohasem fordult elő velem. Nem vagyok rosszul és a melleim sem fájnak (cicibimbó érzékenység, talán picit nagyobb a mellem, de ez egyébként is fordult már elő korábban, tehát nem adok rá). Ma szurkál a hasam alul, egészen lenn, a méhemnél és a petefészek tájékán is. Viszont ilyeneket is éreztem már sokszor korábban. Szóval tényleg nincsen semmi tünetem csak a menstruáció kimaradása. Válaszaitokat előre is köszönöm? Már nem tudom, hogy mire gondoljak, az orvos pedig csak jövőhéten tud fogadni.
2009. máj. 5. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, akár terhesség is lehet. Tesztet már csináltál? Szerintem menj orvoshoz, amint tud fogadni és pár nap múlva ismételd meg a tesztet.

2009. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném megjegyezni, hogy a várt mensi ideje előtt pár nappal nagyon erős mindjárt megjön érzésem volt és fájt is hasam, ezért még azt is hittem, hogy korábban jön meg, de végül nem jött meg és az érzés is elmúlt.
2009. máj. 5. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a kislányommal úgy lettem terhes, hogy az első teszt negatív volt. Rá egy nappal a második pozitív. Vegyél még egy tesztet.9 nap azért sok szerintem. 16 hetes kismama.
2009. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 3 lily tesztet is csináltam, különböző napokon mind negatív lett, 9 hetesen derült ki a terhességem, amikor már elmentem nógyógyászhoz, hogy vajon akkor miért nem jön meg!
2009. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 6. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor nekem nem jött meg én is napokig csak a mindjárt megjön érzést éreztem,de az is elmult. 5 tesztet csináltam meg mire 12 nap késés után lett egy halvány pozitívam,és már 23 hetesek vagyunk:-) ugyhogy még ne add fel:-)
2009. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babákhoz. Köszönöm a válaszokat. Nekem úgy néz ki, hogy most nem lett baba, mert megjött, jövő héten azért majd a dokival megvizsgáltatom magam.
2009. máj. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!