Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha több mint egy hete késik...

Ha több mint egy hete késik és negatív a teszt és nem is érzek semmit a derékfájáson és néha pici alhasban történő dolgokon kívül, akkor nem vagyok terhes tuti?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim, de nekem azt irta valaki, h nem jó jel, ha 4 nap után negativot tesztelunk....??? Szerintem meg babás jel!!
2009. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszadó: A negatív teszt miért lenne babás jel?


Kérdezőnek: nem lehet 100%-ra venni, hogy nem vagy terhes, sokszor a tesztek nem mutatják még ki, hiába van ráírva, hogy 10 napos terhességet is kimutat. Meg nem is mindenkinek vannak "tünetei", van, aki meg sem érzi. Várj még pár napot, ha addig nem jön meg, tesztelj mégegyet. Aztán meg irány a doki, ő meg tudja mondani, hogy mi a helyzet.

2009. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a teszt 4 nap késéssel negativ, az nem túl biztató. Ezt a választ kaptam rá. Érthető?
2009. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem neked irtam kedves kérdező! Csak ki vagyok akadva, mert nekem azt irta valaki, HA 4 NAP KÉSÉSSEL NEGATIV A TESZTEM, AZ NEM TÚL BIZTATÓ. De miért?
2009. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a 4. nap még nem vészes, ott még tuti lehet baba. Ne aggódj! Nagyon sokan írták már, hogy utána mutatta ki. Viszont én már a 9. napon tartok (sohasem késett még)tegnap is negatív lett a teszt egy 20-as érzékenységűvel, nem tudom, hogy ez mennyire mérvadó. Az az igazság, hogy én már teljesen abban a hiszemben vagyok, hogy nem vagyok terhes. Szinte biztos vagyok benne. Szerintem 4 negatív teszt magáért beszél, de főleg ennyi késés után. Ma érzek ilyen kis szurkát, nehéznek érzem a méhemet és mintha a petefészek környékén is éreznék dolgokat és a derekam fáj még nagyon. Szerintem ez jó jel olyan értelemben, hogy végre fog történni valami, még arra is gondoltam, hogy most ovulálok. Viszont nekem volt nagyon erős megjön érzésem és erős hasfájásom a 25-26. napom környékén, szinte tuti biztos voltam akkor benne, hogy megjön, azt hittem hamarabb is. Kinek mi a véleménye erről?
2009. máj. 5. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

A ciklusaid szabályosak??

Mert ha igen, akkor erősen babagyanús a dolog.

Drukkolok!!!

Írj majd még!!

2009. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, az a biztos! Ő akár elküldhet vérvételre, amiből 100%-ra ki tudják mutatni a hcg-t, megnéz ultrahanggal is.

Nekem nagyon erős hasfájásom volt, előtte már 1 héttel azt éreztem, hogy mindjárt megjön. Aztán semmi. Sem időre, sem utána. Kb. a nemvárt után még 1 hétig tartott ez a "mindjárt megjön" érzés, majd elmúlt.

A tesztek nem 100%-osak. Gondolj bele, amíg nem találták fel a teszteket, sokkal nyugodtabb volt az ember lánya. Ha nem jött meg, elment a dokihoz, ő megmondta, hogy van-e baba. Most meg csak tesztelgetünk ész nélkül, stresszeljük vele magunkat.

Mégegyszer! Csak azt tudom mondani, hogy mihamarabb menj dokihoz, ő megmondja, hogy mi a helyzet, mert így csak feleslegesen idegesíted magad. Ha meg babás vagy, az neked sem tesz jót, és a picinek sem.

Nyugi és irány a doki!!!

2009. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A dokihoz már tegnapelőtt kértem időpontot, jövőhéten megyek. Viszont szerintem nem lesz baba, mert megjött. Eléggé kevés, de akkor is megjött. Szerintem a peteérésemmel lehetett valami. Mindegy, jövőhéten doki, hátha tud majd valami magyarázatot adni erre. Örülök, hogy végre már történt valami, mert nekem még sohasem késett, és eléggé megilyedtem, hogy mi van most velem. A ciklusaim ált. szabályos 28 naposak, persze +- 1-2 nap eltérés szokott lenni, de ez most eléggé durva volt. Remélem azért ha már megjött, rendes mensivé fogja kinőni magát és nem fogok tovább idegeskedni. Köszönöm mégegyszer a tanácsokat és a nyugtatgatásokat!
2009. máj. 6. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!