Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A csikló vibrátorral való...

A csikló vibrátorral való ingerlése okoz alhasi rezgést?

Figyelt kérdés
...szerintem nem, de azért kiváncsi lennék a véleményre...20 hetes kismama
2008. márc. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a kerdesben a lenyeg? Nem mindegy hogy okoz-e alhasi ingerlest?..Ha igen is a babocanak nem art....S amugy is..mit ertesz alhasi ingerles alatt?..En nem ertek semmit ebbol a kerdesbol..de latom mas sem mert valaszt kaptal volna mar.
2008. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem alhasi ingerlés, hanem a vibrátor rezgése okoz-e alhasi rezgést...Szerintem eggyértelmű a kérdés, maximum sok a prűd ember vagy foggalmuk sincs a válaszról.Ennél eggyértelműbben nehéz lenne feltenni a kérdést.akkor káros a meleg vagy a rezgés, hogyha ezt az alhas is átveszi.....
2008. márc. 20. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés egyértelmű, csak sajnos nem tudom a választ. Véleményem szerint nem, de ez nem biztos.
2008. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!