Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok dr....

Mik a tapasztalatok dr. Pálmai Bálintról?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam. Most jártam a János kórházban Dr. Pálmai Bálintnál. Igazából elsőre sokkal szimpatikusabb, mint a saját orvosom. Bármilyen tapasztalat vele kapcsolatban?

Meg kellene hoznom a döntést SOS, hogy maradok az enyémnél vagy átmegyek-e hozzá...

8 hetes kismami


2008. márc. 19. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs tapasztalatom az említett orvossal kapcsolatban, csak az a véleményem, ha a saját dokiddal is elégedett vagy / valószínűleg ő is szimpatikus volt első találkozásra, hisz őt választottad/, akkor maradj nála.hiszen mondenkinél van jobb, jobbnak tűnő, szimpatikusabb.ha most váltasz, lehet 2hét múlva találkozól egy harmadik dokival :S

boldog babavárást

2008. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha mégis úgy döntesz, hogy átmész hozzá, jól fogsz járni, nekem ő a dokim, és nagyon elégedett vagyok vele.

29 hetes kismama

2008. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Halihó!

Én még tavaly (2007) augusztusban voltam a Jánosban, sajnos vetélés miatt és a Pálmai doki műtött. Nekem abszolut pozitív róla a véleményem és én ott fogok júliusban szülni. Mivel ennyire szimpi neked, szerintem megéri váltani. Jó egészséget!

26 hetes kismama

2008. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak ajánlani tudom, 100% korrekt, aranyos!

2008. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak addig kedves és aranyos amég megfog a páciensének,h a magánrendelőjében majd neki fizess.Azután megváltozott és türelmetlen,figyelmetlen és hisztis lett.
2009. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én azóta nála szültem és nála jobb orvost nem is tudtam elképzelni! A szülésnél hihetetlenül mellettem állt, a terhesgondozás alatt is nagyon korrekt volt, úgyhogy az utolsó válaszoló kommentje nem tudom min alapszik - sok ismerősöm van azóta nála, már szült is és mindenki hasonlóan vélekedik.


Úgyhogy az elégedettség 100000%-os!

2009. aug. 12. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért mert túl vállalta magát és otthon a kis 5 hónapos kislánya,a felesége szülésin van,semmisem olyan mint régebb.Ki van merülve.

Sok a páciense és nincs már elég ideje.

Szabi után betegszabin van stb...De ha dolgozik akkor is mondom nekem elszámolta a magzati kort,csak mert sietett.

2009. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!