Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek milyen...

Kismamik, nektek milyen félelmeitek voltak, vannak a terhesség alatt, ami egy kicsit beárnyékolja ezeket a gyönyörű hónapokat?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy, féltek valami betegségtől amit elkaphattok, vagy hogy a baba lesz beteg, vagy ilyesmi.
2009. máj. 7. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Most 30 hetes vagyok. Hát, az elején mindentől féltem: kipufogó gáz (buszok), festék szag, ha valaki tüsszentett, köhögött, aztán a betegségektől, szerencsére a lázt megúsztam, most viszont antibiotikumot kellett szednem húgyuti fertőzés miatt.

Valami mindig van, de azért nem "árnyékolnak" annyira :)

2009. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy a baba beteg lesz.Hogy elvetélek.Hogy az apa elhagy, mert viziló lettem, vagy más nő után néz.És még egy csomo irreális rettegnivaló dolog.
2009. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én attól félek a legjobban,hogy beteg lesz a pici. És ami ezt tetézi,ha azt mondanák,hogy miattam,mert valamit rosszul tettem...Amugy figyelek mindenre,tehát remélem csak felesleges aggódás! =)
2009. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én jelenleg attól félek, hogy nem marad meg a pici. Már volt egy vetélésem 7 hetesen, most már túlvagyok a 10. héten is, szerencsére eddig semmi probléma, de alig várom már, hogy pár héttel idősebb legyek, akkor talán biztosabb lesz a dolog.

Egyelőre még nem gondolkodom olyasmin, hogy beteg lenne a baba vagy esetleg elkapnék valamit. Szerintem az majd az elkövetkező hónapokra marad... De én mindig olyanokkal nyugtatom magam, hogy ha komoly baj lenne, akkor biztosan kiderülne az uh-n még időben...

2009. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 nagy fiam van (15 és 13 évesek),de egyikkel sem aggódtam ennyit mint most,pedig még csak 34 éves vagyok.Nagyon félek az orvosoktól,most mégis legszívesebben minden héten mennék,nehogy baj legyen.A legnagyobb félelmem talán a császármetszés. üdv.Angi
2009. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most a 8. hetet kezdtem el taposni, másfél hete kisebb nagyobb "adagokban" barnázom, ultrahangon megállapította a doki, hogy van egy kis vérömleny a baba fölött, de aránylag messze tőle, vagy felszívódik vagy kiürül. Nos, én bármikor meglátom ezt a barna vmit mindig gyomoridegem lesz...Jó lenne már ha elmúlna és átadhatnám magam az eufóriának:-)
2009. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én legjobban attól hogy nehogy elveszitsem a babát mert tavaly már volt egy vetélésem. Hála égnek most minden rendben,de a 12.-ik hétig azon aggódtam hogy teljen már le az első 3 hónap,azóta a középidős vetéléstől félek(23 hetes vagyok) Aztán jönnek még az apróságok,hogy nehogy elhagyjon a párom,hogy könnyű szülésem legyen,hogy feltudjuk szépen nevelni stb.... De azért egyik sem mániákus para,annak nem adom át magam:-)
2009. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Én is pont 23 hetes vagyok, de jó.És én is ezektől félek.Mondjuk inkább csak ettől a középidős vetéléstől, de inkább nem gondolok ilyenekre.Mondjuk attól hogy a párom elhagy, attól nem félek.Attól sem hogy milyen lesz ha megszületik, tudom hogy minden ok lesz, hisz már csak Ő hiányzik az életünkből, de nagyon.Csak ez a fránya vetélés, meg koraszülés, meg miegymás amit hall az ember, ugye nem tudunk elmenni mellette.Sok sikert a továbbiakban.Akkor te is szeptemberre várod?
2009. máj. 7. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,szeptember 08.ra vagyok kiírva. Én mostanában már próbálom a gondolataimat elterelgetni abba az irányba hogy lassan elkezdek vásárolgatni,egyre többet nézegetem a babaholmikat,csak olyan rossz hogy mire eldöntöm hogy na ezt a kis rugit mostmár megveszem akkor tuti rámszól valaki hogy ne vásároljak még és ez picit rosszul érint. Én igenis attól függetlenül hogy aggódom,bizom benne hogy ne lesz baj.Előző vetélésem ellenére most nagyon jól érzem magam,van már egy 5 éves lányom de vele eszembe sem jutott semmi rossz. Imádok terhesnek lenni mert hála égnek semmi bajom,de minden eltelt hétnek örülök mert azzal is közelebb vagyunk ahhoz hogy egyre fejlettebb legyen. Nagyon boldog babavárást és majd időben könnyű szép szülést kivánok neked,nekünk:-)
2009. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ugyanezt kívánom az utolsó válaszolónak.
2009. máj. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!