Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen ha 38 mm a babó az...

11 hetesen ha 38 mm a babó az nem túl picike?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha a doki nem mondta,akor biztos minden rendben van. Egyébként is van még ideje megnőni :) Én 10 hetesen voltam UH-n akkor 39mm volt.

2008. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Gondolj bele, nekem 12 hetesen és 2 naposan 5,6 cm volt, utána 12 hetesen és 4 naposan már 6,7 cm.Hihetetlen, hogy mekkorát nő.Véletlen voltam egymás után mert voltam Down kór szűrésen az Istenhegyi magánkórházban-amúgy ezt, ajánlom mindenkinek, mert nagyon megnyugtató, utána pedig a kötelező nyaki redő volt, úgyhogy pár nap alatt cm-eket tud nőni.

Az Istenhegyibe még azt mondták, hogy pici a baba de biztos a 31 napos ciklusom miatt 2 nap múlva meg már azt mondták a hirtelen növés miatt ugyebár, hogy nagy baba lessz.Nem kell félni....10 hetesen 3,2 cm volt a kis babóka :oD

19 hetes kismami

2008. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!
2008. márc. 19. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió! Nem pici :-)Nekem a 12. héten 49mm volt.Sok ideje van még nőni. Az enyém is most indult be a 30. hét körül, rohamosan hízik. Ja és szerintem nem kell mindenkinek óriásbabát szülnie(magán vélemény).

Kellemes babavárást!

2008. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!