Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e jó kimenetele annak,...

Volt-e jó kimenetele annak, amikor a picike túl pici? 9 hetesen 13-17 mm kellene legyen, de csak 7,1.9 nap alatt csak 0,4 mm-t nőtt?

Figyelt kérdés

Nincs semilyen káros szenvedélyem, és nem kínoznak rosszulétek, normálisan élek és táplálkozom.

Mit tehetek még?


2009. febr. 18. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
azigen. nekem 10hetesen 41mm vol:S remélem semmi gond nincs.ha a dokid azt mondta akkor hidj neki.
2009. febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most nem szabad kétségbe esned és azon aggódnod, hogy valami probléma van. Ezzel még többet ártasz a babádnak. Nem olyan biztos, hogy valami baj van. Az is lehet, hogy csak el vagy számolva és nem is 9 hetes vagy. Nekem a 12. héten "túl nagy" volt a babám, vagyis a szonográfus csaj azt mondta. Akkor volt 7,9 cm.

Nyugodj meg, keress fel egy jó dokit és ő majd elmondja, hogy mi a helyzet.

Minden jót! Kellemes baba várást! Jó egészséget! :)

18 heteske

2009. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott erre? Mikor mész legközelebb uh-ra, mert gondolom visszahívtak, ha fejlődik akkor lehet tényleg el vagy számolva és kissebb a terhesség!
2009. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most néztem, 9 hetesen 23 mm-t ír, a 7mm tényleg nagyon kicsi, az 6-7 hetes terhességnek felel meg. Nem lehet hogy később fogant a babád? Habár elég keveset nőtt 9 nap alatt.... Én a helyedben elmennék uh-ra, és megnézetném magam!
2009. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bár nem vígasztaltak meg:(

Voltam ultrahangon ultrahangon, ott mérték ezeket az értékeket. Egy hét múlva kell mennem ismét, de lehet, hogy megkeresek egy másik dokit is.

És most kicsit vérzek is, remélem, hogy csak a menzesz második kimaradását jelzi.

Most pihenek. Mondtam a picinek, hogy nagyon szeretnénk, hogy éljen és egészséges legyen.

Mit tehetnék még?

2009. febr. 19. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vérezgetsz kicsit én azt mondom irány a kórház!!!! Csinálnak egy uh-t és ha nincs seemi baj akkor legalább megnyugszol, és a vérzésre is adnak gyógyszert! Ne várj még 1 hetet semmiképp!!!!
2009. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Két doki is azt mondta nincs gyógyszer a vérzésre, más mint amit amúgy is kapok: a 3x2 ultrogestan.

Ti hallottatok másról?

2009. febr. 20. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérzésre azt szokták adni, de annak meg kellene szüntetni a vérzést! Ha nem akkor sajna lehet vetélés lesz.
2009. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!