Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismami vagyok,...

14 hetes kismami vagyok, milyen orrcseppet használhatnék? Nagyon náthás vagyok

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Csak és kizárólag tengerisó oldatot, vagy homeopátiás szert. Azonkívül semmit.

Ami még segít, gőzölj, és használj mentolos kenőcsöt az orrod alá.

Igyál sokat, egyél sok gyümit, forró teát, levest, takarózz be jól és izzadj!!

2008. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia. Sterimar a neve a tengersót tartalmazó orrspraynek. Azt szabad nekünk is használni. Üdv.: 21 hetes kismama
2008. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orrcseppet nem, de orrkenőcsöt használhatsz. De a legjobb a veszel egy jó meleg fürdőt, aztán jól betakarózol az ágyba és előtte vagy közben kamillával inhalálsz. A lényeg, hogy a tested ne hűljön ki amíg odaérsz az ágyhoz. Kérd meg a párod, hogy főzzön neked kamillát, ihatsz is belőle, reggelre biztosan jobban leszel, ha tudsz izzadni. Jobbulást!
2008. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat akarsz költeni feleslegesen vegyél tengerisó oldatot, de semmit nem ér! A legtöbb csak nagyon enyhe orrdugulást tud megszüntetni, ezért is alkalmas babáknál.

Viszont vannak hagyományos orrcseppek, amiket kismamák is használhatnak, nyugodtan kérdezz rá a patikában.

Jobbulást!

2008. márc. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a sunbreeze olajat használom.Keress rá neten,meg fogod találni.

Olyan parfüm árban van,de egy kis üvegcse akár évekig is elég.Most babóka miatt elég gyakran van orrdugulásom,de még egy mili sem fogyott el az ötből,pedig már a 31.héten járok.Csak gyógynövényeket tartalmaz,és kitisztítja a légutakat.

Az orrcseppet tényleg nem ajánlják várandósan,de hátha van olyan,amit kismamák is használhatnak.

2008. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a sterimare-t használtam, azt még kisbabáknak is lehet!
2008. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!