Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elmenni a háziorvos...

Mikor kell elmenni a háziorvoshoz, elég ha megyek táppénzre? Ő mit csinál a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én 18 hetesen mentem először, megcsinálta az EKG-t, aminek az eredményét ugye beírták a terheskönyve, azóta 2 hetente járok a táppénzes papír miatt, de igazából (legalábbis nálam) nem csinált semmit azóta sem, a terhesség alatt azt a nőgyógyász, meg a védőnő dolga. ja és egyébként egy hónapban egyszer (már táppénz alatt) a nőgyógyáz ír egy javaslatot, és azt kell havonta bevinni a háziorvoshoz. jó babavárást:)
2008. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Nekem a háziorvos azt mondta ,hogy a védőnő feladata elküldeni az ekg-ra,de uakkor a h.orvos ad rá beutalót.Mindegy nem szólt a védőnőm,így a 16dik hétben mentem ekgra a háziorvosom által.A táppénzes papíron kívül nem csinál semmit,hacsak nem ő végzi a terghes gondozást-nekem ő ezt mondta.Kivéva ha beteg vagy ,megkeresed őt is.Amúgy semmit nem csinál .
2008. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan 15 hét körül voltam nála, megcsinálta az ekgt, és ennyi.

Most elköltöztem másik városba, itt a háziorvos tart táppénzen, így hozzá megyek 2 hetente tápos papírért és ő írja a beutalókat (vagy a nőgyógyász).

Amúgy mást nem csinál.-)

2008. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem voltam a háziorvosnál nekem a beutalókat a nőgyógyászom írja, a táppénzre vételt még nem tudom, hogy fog működni, mert még dolgozom, de tanácsadáson vannak kismamák, akik a táppénzes papírért voltak úgyhogy szerintem ő fog táppénzre venni. Én addig nem megyek míg nem muszáj! Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csak az Ekf miatt kellett!Amúgy táppénzre a terhesgondozóban vettek,ott kapom a táppénzespapírt is!
2008. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!