Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam az orvosomnak...

Hogyan mondjam az orvosomnak hogy nála szeretnék szülni!? Tippek?

Figyelt kérdés
Igazából régebb óta hozzá járok és nekem egyértelmű hogy nála szülök.De csak kéne mondanom nem?
2009. máj. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá, hogy ugye a kiírásod napja körüli időpontban nincs valami programja (nyaralás, külföldi út stb), mert számítasz rá a szülésnél
2009. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is régóta egy orvoshoz járok, és nekem is egyértelmű volt, hogy nála szeretnék szülni, de azért én kerek perec rákérdeztem, hogy elvállalja e a szülést. tőlem megkérdezte, hogy nem ugye viccnek szántam a kérdést, mert ő egyértelműnek tartotta hogy nála szülök, de azért biztos ami biztos.

sok sikert! 31 hetes kismami

2009. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elé állsz és:

- Ha már terhes vagy

Doktor úr, szeretnék Önnél szülni, ugye van erre lehetőség? Ezután beszélhettek a pénzről, meg amire kíváncsi vagy.

- HA nem vagy még

Doktor úr, babát szeretnénk, szeretnék Önhöz járni a terhességem alatt is a vizsgálatokra, ugye lehetséges ez?

A barátnőm az utolsó pillanatban tudta meg, ahogy a dokija nem vállalja, hanem egy bába fog segíteni neki... tisztázd minél előbb, de szerintem az egyértelmű válaszért cserébe egyértelműen neki kell szegezni a kérdést.

2009. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy 25 hetes vagyok :)!
2009. máj. 6. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Már 12 hetes terhes voltam mikor találtam magamnak orvost.Akkor megkérdeztem szülhetek-e nála,majd mikor ujra terhes lettem,akkor nekem természetesnek tünt.Most februárban voltam nála és mondtam szeretnék babát,2 császárom volt és természetesen érdeklödtem a lehetöségekröl.Azt mondta ha kimarad a mensi utána 2-3 hét múlva keressem fel,hát remélem hamarosan össze jön a baba.Szóval ha régóta jársz hozzá azért csak kérdezd meg tőle,annak ellenére,hogy számodra egyértelmü,hogy nála szülsz,lehet ő is így gondolja:)
2009. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!