Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondjam a fogadott orvosomnak,...

Mondjam a fogadott orvosomnak, hogy szeretném ha ő vezetné le a szülést?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom van, mivel csak inszemmel sikerült a baba, nála voltam a 6 hetes uh-n is. Nekem egyértelmű, hogy őt szeretném ha ott lenne a szülésnél, de neki is az? Vagy ezt meg kell kérdezni? És mikor kell megkérdezni hanyadik héten? És hogyan ? :)
2011. márc. 8. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most az elején beszéld meg vele. pl. Szeretnéd, ha a terhesgondozást is ő csinálná végig, és persze nála szeretnél szülni is. "Vállalja Dr Úr?"
2011. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is úgy csináltam ahogy első. bár szerintem neki is egyértelmű volt, de biztos ami biztos és így illik szerintem.
2011. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a protokoll,hogy felkérjük,hiába neked egyértelmű,a dokinak nem feltétlenül.Csak ezután fog akár a "szabadidejében" is bemenni hozzád ,levezetni a szülést.Ha pedig pont akkortájt szabin lesz,ajánl maga helyett valakit és nem pedig csalódsz egy hatalmasat.
2011. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 6 hetes uh-n azt mondta hogy ide meg ide menjek terhesgondozásra. Akkor már mondanom kellett volna neki hogy hozzá akarok menni? Ááá :( De mindegy a 9. héten úgyis megyek hozzá uh-ra, akkor kérdezzem meg hogy elvállalja-e a terhesgondozást?
2011. márc. 8. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, bár úgy tudom, hogy meddőségis orvosok nem sokan vállalnak szülést. Nekem spontán jött össze miközben jártunk a meddőségibe, és úgy "kihajítottak", még a 6 hetes uh-tt se voltak hajlandók ők megcsinálni, hanem rögtön küldtek vissza a beutaló dokimhoz. Mondjuk én amúgy is annál akarok szülni. De én már a 12 hetes uh-n megkérdeztem, hogy Dr. Úr ugye együtt szülünk? :) sajna nemet mondott, mert augusztus közepére vagyok kiírva, és egész aug.-ban nem lesz:-(((
2011. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!