Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi naptar szerint...

A terhessegi naptar szerint pontosan 9 hetes terhes vagyok. A pocim elkezdett novekedni, amit mar a tobbiek is eszre vettek. Nem korai ez meg?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvastam, hogy csak 12-14 het utan kezd gombolyodni a poci.

Picit tulsulyos vagyok, de inkabb a combjaimon es a fenekemen latszott meg, ha felment ram 1-2 kilo. Tudom, hogy egesz az alkat kerdese. Az igaz, hogy mar 3 kg-t hiztam, mivel ugy dontottem, hogy a 12. hetig lemondok a kondirol. Kevesebbet is mozgok, mivel eleg faradekony lettem, munkabol egyenesen az agyba dolok. A munkam fizikailag, sajnos neha pszihikailag is megterhelo,de a kollegaim szerencsere figyelmesek es nem engedik, hogy tulterheljem magam. Legalabb a munkamban kimozgom magam :-)


2008. márc. 18. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkati is, de ilyenkor legtöbbször a puffadás látszik,attól nagyobb a has.
2008. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az időtájt kezdett el nőni a pocim. Igaz rajtam csak 3-4 kg plusz volt, eddig 2 kg-t híztam hozzá. Most 14 hetes kismama vagyok, és elég gömbölyű a pocim, simán látszik rajtam, hogy kisbabám lesz. A végére gondolom akkora leszek mint egy hordó, de nem bánom! Az étkezésekre kell odafigyelni szerintem, meg nem árt a séta.

Boldog babavárást!

2008. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten vékony, sportos alkatú vagyok alapból, nem volt rajtam egy gramm felesleg sem, mégis a 8. héttől viselem a kismamanacikat, mert az addigi nadrágjaim akkor már nem voltak jó rám.

Az első időben a hátam közepére se kívántam a mozgást, pedig versenysportolóként addig mindig napi több órát edzettem. De a 12. hétig legszívesebben csak aludtam volna. Most viszont ugyanannyi energiám van, mint régen, sokszor úgy szólnak rám, hogy elég már, ne pörögjek annyira. De nagyon jól bírom, még a látványosan megnövekedett pocival is.

Boldog várandósságot, könnyű szülést!

23 hetes kismama

2008. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!