Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire biztos egy terhességi...

Mennyire biztos egy terhességi teszt? Már több mint 2 hónapja elmaradt a menszeszem és elkezdett nőni a hasam, de a teszt negatív lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért is bizonytalan vagyok mert egyáltalán nem voltak reggeli rosszulléteim, nem émelygek, semmi ilyesmi, de már híztam 10 kilot.
2008. ápr. 22. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
azonnal menj el nőgyógyászhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az első tesztemet úgy 5 hetesen csinálhattam és negatív lett! Rosszul nem voltam, csak a cicim fájt és kicsit agresszív voltam :-)

Szóval ha nem védekeztetek és van esély a terhességre, akkor szerintem elég gyanús a dolog :-)

És ha már másodszor sem jött meg akkor nem gondolkoztál még el komolyan az orvoson? :-)

Sok szerencsét

2008. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és persze megyek orvoshoz most csütörtökre van lebeszélve, csak jó lenne tudni hogy mire számíthatok úgy mégis.Amúgy ha az vagyok meg fogom tartani. De ha nem akkor nem értem miért nő így a hasam és miért nem jön meg. Mi más lehet ennek az oka?
2008. ápr. 22. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, mert a 10 kg picit sok, mert ha terhes vagy, akkor most úgy max. 10 hetes lehetsz. Elvileg a hasadnak se kellene nagyon még nőnie. Mikor csináltad a tesztet? Hányat csináltál? Én már tuti vagy 10-et csináltam volna...
2008. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még csak egyet csináltam, azt is kb másfél hónapja. Csináltam volna többet is csak pénz kéne hozzá. De az nincs de TB-m szerencsére van ezért lesz belőle orvos. De így is tartok tőle hogy azt mondja hogy nem vagyok az.
2008. ápr. 22. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Még hormonzavar miatt is lehet, emiatt lehet az is, hogy nem jön meg!

...mert a pocaknövés és az ekkora hízás korai szerintem, baba miatt...

Nincs nagy étvágyad?

Én jártam már úgy, h nem jött meg 3 hónapig, akkor 6 kiló felkúszott, zabáltam az édességeket, mintha muszáj volna...

De ne aggódj, ha nem baba, akkor is kiderül a vérvételből! Oda biztos elküld a doki...

2008. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha hormonzavaros lennék az már hamarabb kiütközött volna. Szerintetek nem? Amúgy hozzáteszem hogy én 3 évig Rivotrilt szettem 2mg-osat és napi négyet.Ezt 4 hónapja tettem le egyik pillanatról a másira. Ettől is hízhattam, de ez még nem magyarázat arra hogy nem jön meg. Bár előfordulhat. És 47kg voltam.
2008. ápr. 22. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet attól, h abbahagytad a rivotrilt. De mihamarabb doki, és akkor kiderül!!!
2008. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10 kilótól nőtt a hasad!! Az pedig, hogy híztál, azért lehet, mert abbahagytad a Rivotril szedését. Azért nem árt a doki.
2008. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!