Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok és még egyálta...

10 hetes vagyok és még egyáltalán nem nő a pocakom, ez normális, mikor kezd el nőni?

Figyelt kérdés
1,5 hét mulva megyek orvoshoz és ugy aggodom hogy valami nincs rendben. de azt ugyis érezném, nem?
2008. márc. 18. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Velem édesanyám nadrágban ment szülni. Bátran kimerem jelenteni IGEN normális.
2008. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze h nem baj!nekem sem volt akkor még,most 15 hetes vagyok és most kezd nőni:)Én is az első babámat várom,tehát nincs nagy tapasztalatom de sztem észrevennénk ha vmi baj lenne!Ha esetleg van kedved beszélgetni velem ird meg a cimed!/msn/boldog babavárást!:)
2008. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm megnyugtatóak a válaszok,nekem is az első babám lesz,valószínű ezért is aggodom.

az msn-en címemet elküldtem üzenetben. :-)

2008. márc. 18. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 18 hetesen még semmi pocakom nem volt!Most 22 hetes vagyok,s sokkal nagyobb a koránál a hasam...:-)

Ne izgulj, minden okés!

2008. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Rajatam 20 hetesen nem vette észre senki aki nem tudta,pedig szűk felsőkben jártam.Ugyanakkora pocim volt,mint 10 hetesen.2 kg jött fel addig,de azt hitték a téli súlyom,vagy esetleg picit többet ettem.A 20.héttől viszont heti 1 kg.Onnantól le sem tagadhatnám!:)

[link]

Itt meg tudod nézni kinek mekkora pocija volt hetekre lebontva!

2008. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jóhogy normális, nézz utána az összes szakkönyvben azt írják, hogy az első trimeszter végéig kb 1kg pluszt vesz fel a kismama, ráadásul gondolj bele: a babád kb most lehet 4-5cm akkor a méhed kb lúdtojásnyi, akkor még miért kellene kiemelkednie. Ez még kis terhesség, általában 16-20 kor körül kezd látszani de ez sem törvényszerű, egyénenként változik. nekem például alapból van pocim, mert molett alkatú vagyok. 15. hétben vagyok de még semmi nem látszik. szóval minden ok, lesz még akkora is a hasad h alig bírod:) Sok boldogságot!
2008. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igen igazatok van,tényleg kicsi még ahhoz a babó hogy már látszodjon is. mindenkinek boldog babavárást! :-)
2008. márc. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!