Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Febr.13-án volt az utolsó...

Febr.13-án volt az utolsó mensim, azóta semmi.1 hete késik. Tegnap elmentem nődokihoz, meg sem vizsgált sehogy, nem is érdekelte, azt mondta 2 hét múlva menjek uh-ra. Ja, van 3 pozitív tesztem. miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egy kicsit még a kedvemet is elvette.
2008. márc. 18. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ultrahang se volt?mikor előszőr mentem dokihoz, megultrahangozott, 4hetes voltam,/ szívhang még nem volt/de mondta hogy menjek vissza 10nap múlva/ már szívhang is volt/.most 21hetes vagyok, minden oké.ne vegye el a kedved!menj vissza 2hét múlva, már lehet szívhangot is hallanni fogtok :)

sok sikert

2008. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

H akell egy jó nőgyógyász és pesti vagy írj privit!

25 hete kismami

2008. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég vicces, hogy meg sem vizsgált. szerintem ne aggódj, valószínűleg babás vagy, mivel pozi tesztjeid is vannak. inkább örülj, és ne aggódj. minden rendben lesz mikor visszamész. Gratula a babához!
2008. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem uh-zott, mert még szívhangot nem valószínű, hogy hallott volna, bár a szikhólyagot meg kellett volna néznie. Szerintem keress fel más orvost!
2008. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akart túl korán manuálisan vizsgálni, de hogy Uh-ni miért azt nem tudom, talán biztosra akart menni,amikor már van szvhang.Ha úgy látod,legközelebb már ne hozzá menj,és ne keseredj,gratulálok!!!!!!
2008. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást,nagyon aranyosak vagytok Másik orvoshoz megyek,bár oda is csak pénteken,de mégse 2 hét.
2008. márc. 18. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a megfelelő dokinál voltál. Az én dokim 1 hét késésnél is megnézett hüvelyi uh-val, és visszarendelt egy héttel későbbre is, mert mint mondta, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, ami lehet baba, de mensi előjele is. A következő héten már hasival is láttuk a kis babszemet!:-)

Ne engedd, hogy bármi elvegye a kedved, keress egy másik dokit!

Sok boldogságot a kisbabához!

2008. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!