Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kezdem a 20. hetet és...

Holnap kezdem a 20. hetet és nem igazán érzem a baba mozgását.. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és havonta nézik UH-val, a 17.hét végén minden rendben volt. Vékony testalkatú vagyok, erős husi mentes hasfallal. Azt sokszor ugyan érzem h éppen hol van kis manó,mert dudorodik,meg a poci is növöget, de a mozgásait nem érzem. Van aki hasonló korban volt és még nem érezte?
2008. márc. 18. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt ott kisebb tompa fájásokat érzek, ezek különböznek azoktól amikor a méh növekedését érzem azok jóval erősebbek, de meg nem tudnám mondani h ez most manóka vagy sem?
2008. márc. 18. 10:15
 2/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj én a 19 héten éreztem meg elöször lehethogy te is érzed csak nem gondolod hogy ö az mert én pl konkrét rugdosásra vártam erre kaptam bugyburékolást és azt hittemhogy a méhszájat trambulinnak nézi ugyanis ott éreztem leginkább tehát olyan ben és len aztán a 20-ik héten szünet alig jelentkezet de mostmár újra kezdi de még mindig csak ilyab buborékolásokat érzek nagyon oda kell figyelni de ha az uh-n minden ok akkor nem kell félni csak kis lusti még majd elkezdi aztán véged lesz mikor majd ha már nagyob bele nyomja a kis öklit a májadba na de ez még odéb va mindkettönknél jó baba várást 21 hetes kismama
2008. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, olykor én is érzek vlmi ütemes tompa fájdalmat, mintha odabent vlki rugdosna egy ideget, meg a méhszályamat nyomja sokszor rendesen, olyankor ki is lehet tapintani, csak hát én is már vlmi ugri bugrit várnék..bubit nem éreztem
2008. márc. 18. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Biztosan érzed, csak annyira gyenge mozgása van, hogy az ember nem gondolja, hogy ő az.Olyan mint amikor fel vagy fújódva és egy apro buborék vándorol a hasadban.Érdekes, hogy én csak akkor érzek apro ficergést, hogyha háton fekszek és a lábam egyenes ki van nyújtva.Olyankor ütemesen érzem, olyan mintha a szivem dobogna ott lent a pocakomnál...Én is azt hittem, hogy eggyértelműbb lesz, de tényleg nagyon apró...

19 hetes kismami

2008. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindekinél egyforma érzés.

Ha érzel valamit,az már telejsen jó!

Bele fog húzni a te babód is,ne aggódj!:)

Boldog babavárást!

25 hetes kismami

2008. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta voltam sétálni és jobb oldalt éreztem azt hiszem manókát, sok sok bubu szállt fel 3X egymás után...lehet hogy elszégyelte magát amiért nyilvánoságra hoztam lustiságát :)
2008. márc. 18. 16:00
 7/7 A kérdező kommentje:
bubi
2008. márc. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!