Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheség alatt menyit nöhet...

A terheség alatt menyit nöhet a mellem? 85b voltam terheség elött, most 10hetesen már 100c eznormális.

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, ez teljesen belefér

Fogsz még meglepődni:-)

2008. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg normális,de még nagyobb lesz:-)

Én 14.hetes kismami vagyok és 70b-ről 80d-re ugrott a mellem!Durva, de ez van:-)

Erősíteni kell a hátizmokat h ne fájjon!

Boldog babóvárást!

2008. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 75C-ről indultam.Úgy 13 hetes koromra elértem a 75Dt.Azótan kezdem kinőni a D kosarat,de szerencsére a mervítő nélküli melltartók hajlamosak megfogni a nagyobb melleket is,így nem kell egyelőre E kosarasból bevásárolni.Most 31 hetes vagyok,és nagyon remélem,hogy szülésig már nem kell újabbakat vásárolnom.Majd mikor beindult a tejelválasztás.Az minimum plusz egy kosár.Amúgy próbálj meg egy 75Dset szerintem,mert az sokkal kényelmesebb lesz majd mint 100C.Nekem is az első trimeszterben nőtt a legtöbbet.Azóta is növöget,de szerencsére sokkal lassabban.
2008. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakozom, nem hinném hogy máris 15cm-t nőtt a mell alatti térfogatod, az a kosár méret lesz. Érdemes megpróbálni.A rosszul megválasztott melltartó rossz tartáshoz vezet.

Én most kezdem a 20.hetet, 70c-ről 75-80E-re duzzadtak a cicik, de már kezd szorítani pedig elég soványka vagyok felül.:( Szopizásnál még nagyobb lesz...

2008. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, most látom h az előttem szóló gondolom véletlenül 75D-t ajánlott neked, mivel 85-ről indultál egy 90D-set kéne megnézned szerintem.
2008. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

húúú, de jó nektek :)

én a 21.hétben járok, vékony, kicsi mellű vagyok és most is csak annyit változott, hogy teltebb lett,a szivacsot kivehetem, mert kitölti a cicim a kosarat.én örülnék, ha nőne :)

boldog babavárást mindenkinek

2008. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70 A-s melltartóval kezdtem (gyakorlatilag szinte nem is voltak melleim), most 23 hetes kismama vagyok és 85 C-set hordok, de ez is kezd kicsi lenni... Azt mondják, csak várjam ki a végét, lesz ez rosszabb is...:-)))
2008. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 75B-ről 80C-re nőtt így a 15.hétre.Nem híztam csak a melleim nőttek.A melltartóban fájt a mellem,így alul gumisabb toppokat vettem,amibe még nőhetnek és nem fájnak.Ha már kényelmetlen lesz csak akkor veszek melltartót, vagy ha már nehéznek érzem.Egy kis mellsúlyzóval még formálom is,hogy ne csak a zsír menjen rá.Később se legyen gond.
2008. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!