Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető az hogy 10hetesen...

Elképzelhető az hogy 10hetesen megmozdult volna a babám? Második gyermekem. Nem sürün érzem, de a köldököm környékén.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Elhiszem,hogy a második babád,tehát már van fogalmad,hogy mit kéne érezned.

De nem!

10 hét körül mozog ugyan a baba de ezt nem lehet érezni.

Ráadásul most nem a köldök környékén vannak a babák,hanem egészen lent és hátul a szeméremcsontnál.


Nekem három gyermekem van,most várom a negyediket,22 hetes vagyok most és MOST érzem a köldökömnél a mozgást vagyis már kisebb rúgásokat.

2010. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelek.Gondoltam,hogy nem mozgás azért kérdeztem rá.De ugyan ilyen érzés volt az elsőnél.
2010. máj. 26. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Az még biztos nem mozgás volt,de gondolj arra,hogy már csak pár hét és valóban azt fogod érezni!Jó babavárást!:) 34hetes kismama
2010. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

11. héten éreztem, szintén 2. gyerekkel.

Nem vagyunk egyformák, nem egyforma a méh, hasüreg érzékenysége. Azért mert más nem érzi, attól még te érezheted. Nekem teljesen egyérteműen a baba volt.

Van olyan ismerősöm, aki 23-24 hetesen érezte csak először, tehát teljesen az egyéni érzékenységen múlik.

A 10 hetes baba is mozog, tehát érezni van mit.

2010. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyit akartam még, hogy a 12. heti genetikai uh nekem negyed órát tartott (mintaképeket csinált az uh-os) és ott láttam, hogy mikor mozog a baba és csak akkor éreztem ezt, tehát 100%, hogy ő volt :)
2010. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!