Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett nektek vizesedni...

Mikor kezdett nektek vizesedni a lábatok vagy a kezetek? Én most 27 hetes vagyok és van úgy hogy estére már bevizesedik a lábam de eddig csak a térdemig vettem észre mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Embere és terhessége válogatja, hogy egyáltalán vizesedik-e. Első terhességénél nekem egyetlen egyszer, másodiknál már ilyen korán, mint neked és úgy is maradt végig.

Felpolcolni mindig (pl. munkahelyen is úgy ülni, úgy feküdni, tehát tényleg mindig). Kímélni, nem álldogálni, nem lógatni, inkább séta, mint álldogálás.

Egyesek szerint sok vizet, mások szerint keveset, ezzel inkább ne foglalkozz.

Ja, mindenképpen KEVÉS só! Semmi sósat!

2009. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon szigorú diéta.Só szegény és füszer szegény tudom,hogy nem egyszerü de ilyenkor érdemes vigyázni magatokra.Jó baba várást Szia Zsuzsa
2009. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8:10-vagyok ja és kevés vizet lehet inni.Mert a szervezet nem ugy tudja feldolgozni!!!!!
2009. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos meg a gyors válaszokat.Minden jót nektek:)
2009. máj. 5. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleszolok,de igenis sok folyadekot kell fogyasztani,utananezhetsz a neten.Nem attol vizesedik valaki mert sok vizet iszik(folyadekot),hanem hogy visszatartja a szevezet a folyadekot.A so fogyasztas nem ajanlott mert a natrium megkoti a vizet.En ulomunkat vegzek es azert szokott megdagadni a bokam estere,en terheseknek valo vizhajto teat szoktam inni,nem tudom hogy nalatok lehet e kapni.
2009. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én áprilisra voltam kiírva és már februárban kezdtem vizesedni. A 36. héten voltam Nst-n a szülésznő meglátott és azt mondta, hogy nem megyek már haza, tutti szülünk:)nem így lett még túl is hordtam a lánykámat:):)

Pihenj sokat, polcold fel a lábad, ne egyél sósan, diétázz egy héten 2x (alma), nekem ezt tanácsolta az orvosom és bevált.

Minden jót nektek. Boldog babavárást:):)

2009. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8.27 -es vagyok

Sok-sok folyadékot kellett innom. Orvosi tanácsra!!!!!

2009. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!