Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka felébredek, hogy...

Éjszaka felébredek, hogy odabent tombolda van, aztán legalább 1 órán keresztül sehogy sem jó feküdni. Ez normális?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, mostanában felébreszt a pocaklakóm éjszaka , nagyon él olyankor, fiszkalódik, rugdusódik, ha oldalra fordulok na akkor aztán kézzel-lábbal jelzi, hogy nem jó, ha háton fekszem, nekem nem jó sokáig. alig tudok utána visszaaludni. nálatok is van ilyen???
2008. márc. 17. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két éjszakát nem aludtam emiatt.Amikor már úgy voltam vele,h végkimerülés,akkor a párom hozott orbáncfűolajat.Néhány csepp a pocira belőle lefekvés előtt,és 1 óra múlva úgy alszik a kispocak,mint a tej,és reggel sem ő keltett hanem már én vártam,hogy mikor jönnek az első rúgások.Próbáld ki!Hátha neked is segít!
2008. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 23 hetes vagyok és kb egy hete szokott rá az én kis drágám, hogy hajnali 4-kor felébreszt a ficánkolásával. Szerintem ez normális, csak nekünk mamiknak kellemetlen egy kicsit. A férjem viccesen azt mondta, hogy így akar hozzászoktatni a baba az éjszakázáshoz.
2008. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk inkább a fordulások után helyezkedik, vagy jelzi hogy neki így nem jó. Szerintem ez teljesen normális, Ő ugyanis még a végletekig kis Önző emberke, hiszen csak a saját szükségleteit ismeri, érzi. Nekünk kell türelmesnek lennünk vele szemben. Az elmúlt éjszakákon én is sokat voltam ébren, mert ahogy neki kényelmes volt, úgy nekem nem, dehát mi vagyunk azok, akiknek alkalmazkodnunk kell hozzájuk, igaz? Úgyhogy egy darabig tűrtem, pedig fájt az oldalam, mert húzta a baba, de idővel elaludtam, és reggelre már én is jobban éreztem magam. Sorsárs 26 hetes kismami
2008. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valamelyik éjszaka olyan ficánkolásra ébredtem, hogy azt hittem kirúgja a Kislányom a bordámat. Mondtam is a Páromnak, hogy szerintem fordult. Pár nap múlva mentünk 4D-re és mondta a doki, hogy lent van a feje. Tehát valószínűleg tényleg akkor fordult. Ne aggódj, minden babának van egy ritmusa, van Aki éjszaka, van Aki nappal aktívabb. Nekem általában este 8-9 között nagyon aktív, meg reggel. Most nem tudom azért mert szereti-e vagy sem a buszozást. :) Éjszaka én azt vettem észre, hogy a hirtelen oldalváltást nem szereti, hiszen akkor Vele is megfordul a világ. Próbálj meg Te is óvatosan forgolódni éjjel, hátha ezzel kicsit nyugisabb lesz.
2008. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
23 hetes vagyok és már két hete ezzel kínlódunk... Fél 4 körül elkezd tombolni a manócskám és nem is akarja abbahagyni. Elkezdtem vele játszani, úgy, hogy ahová ő rúg, oda picit visszaböködök. Ezzel elvan egy darabig, aztán egy kis simogatás, és visszaalszik. Nagyjából fél 6-ig. Akkor már menthetetlenül fel kell kelnem.
2008. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én éjjel fent vagyok,mert a párom 4műszakos és én is átveszem a beosztását.Így kevésbé rosszabb a napirend.Remélem nekem is éjjeles lesz a babi és alkalmazkodni fog majd ha megmozdul.De szerintem direkt nem hagy majd aludni,hogy érezzem ki a főnök.Csak már ott tartanék.
2008. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!