Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakánként felébredek hogy...

Éjszakánként felébredek hogy fáj mind2 lábam. Ez normális? 26 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fájdalmat érzel? Begörcsöl a vádlid? Ha igen, magnéziumot és/vagy kálciumot szedj, attól helyre kéne jönnie. Vagy milyen fájdalmat érzel?
2008. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a magnéziumhiány miatt lehet. A Béres magnézium jöbb mint a magneB6. Ebből csak egyet kell szedni. Szedsz egyébként valamit a babavitamin mellett?
2008. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggelente én is sokszor arra ébredek, hogy fájnak a lábaim. Szedek magnéziumot, de nem is görcsöl, hanem olyan tompán fáj, mint amikor kamaszkoromban hirtelen nőttem. Te is ilyet érzel? Nekem is kb. ilyentájt kezdődött.

Bizony, a 3. trimeszter ilyenekről fog szólni...

30 hetes kismama

2008. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

26 hetes vagy??? Nem mondom,elég fiatalka vagy még.

És már használod a számítógépet,meg tudsz írni és olvasni,meg a netet is tudod használni???Hm.

Érdekes.Sőt...egyenesen bámulatos.

És ilyen aprócska kis kezeid és lábacskáid vannak?

26 hetes... talán te vagy a legfiatalabb emberke a földön.Hol szabad Téged megtekinteni?

2010. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!