Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes terhes vagyok, éjjel,...

21hetes terhes vagyok, éjjel, ha felébredek mert pisilni kell, nagyon feszesnek érzem a hasam. nem fáj, nem görcsöl. ez normális?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez belefér :)
2008. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a hólyagod is rátesz erre az érzésre, de ezen ne aggódj.
2008. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Saját tapasztalatom szerint igen, ez normális. Nem tudom hogy alszol, de én oldalt gömbölyödve, és emiatt kicsit fentebb is olyankor a babóka. Emiatt érzem én is sokkal keményebbnek a pocim olyankor. Ha sokáig ülök egy helyben, akkor szintén ugyenez. Amúgy meg a haskeményedések teljesen természetesek, szokj hozzá, sok furcsaságot fog még csinálni a szervezeted, ami nem feltétlen van a Nagy Könyvben megírva... minden test más, így máshogy reagál a babócára mindannyiunk szervezete. További boldog heteket!!!!! :)

2008. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a szerevezted óriási változásokon megy át. A baba is egyre nagyobb, csinálja e helyet magának, feszít. Sokszor azt veszem észre hogy erősen nekitolja a hátát a hasfalamnak és ez nem valami jó érzés. Mindez ezzel jár... Boldog babavárást!
2008. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

én is boldog babavárást kívánok mindenkinek

2008. márc. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!