Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki már most leíra a terhessé...

Doki már most leíra a terhességemet! Miért? Nem tudok menni holnap, csak csütörtökön! Másnál ez nem esett meg?

Figyelt kérdés

Már írtam,hogy a dokim szerint 7 hetes voltam múlt héten,és ma felhívtam akit ajánlott,vissza kell mennem,mert szerintük nincs élő sejt a burokban.Erre a doki akivel beszéltem,azt mondja ha nem tudok menni akkor csak dolgozzak,de ha a halott magzattól elönt a vér az utcán ne csodálkozzam!

De nagyon soknál olvastam,hogy volt hogy csak 12 hetesen hallottak szívhangot!!!

Ha valami bajom,bajunk lenne azt érezném,nem???

De semmi bajom azon kívül hogy éhes vagyok állandóan!


2008. márc. 17. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nekem nem is volt hüvelyi UH.Furcsáltam is.7hetesen kért a doki,hogy menjek hasira.Addig se Vácon a mieink,se szlovákiában nem vizsgáltak meg.Csak tapi.Menj el orvoshoz azt ajánlom és is.Anyunak 10cm-es volt a köldökzsinór.6hónaposan pont Uh-ozták és nem volt gond.1 órás volt a busz út haza.Mire hazaért már kijött a mentő,hogy nem hallották a szívét a picinek és meghalt a pici.A dokinak,akkor nem esett le.Pestre vitték és semmi baj sem volt.Ez miatt bent fogták végig.Persze 7.5 hónapra szó szerint kinyomták belőle(10cm köldökzsinórral)

a picit ami 1,19kg volt.Mindent mondtak,hogy mi baja van.Persze a legrosszabbakat.Ma 11 éves és 50kg.Makk egészséges,csak szeret enni és nagy a szája.Nem kell mindent elhinni nekik.Sok bakis esetet ismerek.

2008. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia,


Én ilyen hozzáállás mellett hagynám azt az orvosnak nevezett sarlatánt a fenébe, és keresnék egy IGAZI orvost, aki foglalkozik is a kismamával. Mindenképpen nézesd meg, hogy jól van e a picúr, csak hogy megnyugodjatok. Ha budapesti vagy tudok ajánlani dokit. Nagyon szorítok nektek, biztos nincs baj!!

2008. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt mondta a doki az elejen, egy het mulva vissza kellett menjek es akkor mar latszott a baba.Lehet, hogy meg tul pici es az UH nem erzekeli meg. Szerintem mindenfele keppen menj vissza a dokihoz.

2008. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!