Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki már most leíra a terhessé...

Doki már most leíra a terhességemet! Miért? Nem tudok menni holnap, csak csütörtökön! Másnál ez nem esett meg?

Figyelt kérdés

Már írtam,hogy a dokim szerint 7 hetes voltam múlt héten,és ma felhívtam akit ajánlott,vissza kell mennem,mert szerintük nincs élő sejt a burokban.Erre a doki akivel beszéltem,azt mondja ha nem tudok menni akkor csak dolgozzak,de ha a halott magzattól elönt a vér az utcán ne csodálkozzam!

De nagyon soknál olvastam,hogy volt hogy csak 12 hetesen hallottak szívhangot!!!

Ha valami bajom,bajunk lenne azt érezném,nem???

De semmi bajom azon kívül hogy éhes vagyok állandóan!


2008. márc. 17. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemleges választ nem tudok adni a kérdésedre. Csak bíztatlak, hogy tarts ki a megérzésed mellett, nekem MINDIG bejött a babával kapcsolatban, holott már elmondták mindennek... Egy Édesanyánál senki sem tud többet a gyermekéről, ha valóban figyel rá. Kitartás, és a legjobbakat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem már volt vetélésem! Semmi különöset nem éreztem addig amég megnem történt a baj. A szivhangot 7 hetesen már hallani kell. Olyat még nem hallottam hogy csak 12 hetesen hallották volna. Szerintem minnél hamarabb menjéll vissza a dokihoz! Az is lehet hogy addigra lessz szivhang is. Lényeg hogy nehúzzad! Szoritok Neked(Nektek)!! 34 hetes kismama
2008. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De hasin uh.n nem lehet hallani csak hüvelyin.

Engem legalább is ezért hívtak vissza,de most sem tudom hogy fognak uh.ni.

Nekem is volt,úgy kb 10 éve,de akkor majd meg bolondultam annyira görcsöltem.

Azért köszönöm a válaszokat.

2008. márc. 17. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne aggodj addig amig tény lesz amit mondott a dokid.

Lehet fiatalabb a babád és azért nem hallotak szivhangot,van olyan is hogy 8-9 hetesen van sziv hang.pihenj és NE rágodj ezen.Sok sikert!

2008. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hova mész te orvoshoz?Csak nem Zalaegerszegre?Mert ekkora tahó orvosok úgy tudom csak itt vannak:(((Na jó lehet,hogy máshol is.

Egyébként szerintem azért menj csak minél hamarabb,amint tudsz.A vetélés nem jár feltétlen együtt görcsökkel,és valóban megeshet,hogy semmi előjele nincs.A barátnőm is minden görcs nélkül vetélt el nemrég,nem volt megtapadva rendesen.Egy vetélés sokféle módon történhet,és valóban kísérheti erős vérzés is.

7-8 hetesen már elvileg hasi uh-n is látni kell a babát,keringést és szívhangot.

De gondolom te aggódsz a legjobban,főleg ha nagyon várod a kicsit.Szerintem keress egy rendes orvost,és nézesd meg magad minél előbb.

Sok sikert a babához.

2008. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem 6 hetes terhességem volt! de mire én mentem addígra túl voltam 2 erős vérzésen és egy halvány rózsaszín folyáson....ez sajnos elhalt terhesség volt... sztem ne várd meg a vérzést!!!! nekem is csak üres petezsák volt a méhben! és egyáltalán nem görcsöltem!!!!! semmi fájdalmat nem éreztem! csak az elmaradt mensi és a két erős vérzés vezetett dokihoz! nem tudom de lehet ezután jött volna az elviselhetetlen fájdalom és görcs! NE VÁRD MEG! inkább menj másik dokihoz....de ne várj egy napot se! szorítok!

2008. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia! kicsit durva a doki, de van benne valami. szívhangok nekem hasin voltak (nem hüvelyin) és 6 hetes sem volt a babóca. szerény véleményem szerint a saját megnyugvásod miatt kell visszamenned, a dokinak meg üzenem, hogy a tartalom oké, a forma már kevésbé... én azért nagyon szurokolok nektek! :)

26 hetes mami

2008. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szia. nálam 6. hét 0. napján pulzált a szíve, de elment 3 nappal később. akkor is amiatt nézték meg, mert előző nap barnás maszatolásom volt. Az ultrahang megnyugtatott, bár a hétvégén aztán elvesztettük őt. figyelj oda, szorítok neked.
2008. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is hallottam olyat, hogy csak később lett szívmködés az uhon ,mint 7 hét.

de a te és a babád életéről van szó, döntsd el, hogy a munkád fontosabb, vagy az egészséged és a baba.

A vetélést nem mindig lehet megérezni, főleg ha nem ágyazódik be rendesen.

Én egy percet sem várnék a dokival.

2008. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én másik dokihoz i mennék rajtuk kivül
2008. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!