Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten fordul ki a...

Hányadik héten fordul ki a köldök? Egyébként ez minek a jele? Mindenkinél kifordul?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama
2009. máj. 4. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez szerintem alkattól függ. Én most vagyok 35hetes és nem fordult ki.
2009. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem már félidőnél kifordult. Nem tudom mitől lehet.

Amúgy kisfiam született...

2009. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és utána visszafordul? vagy Neked úgy maradt?
2009. máj. 4. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 23hetes vagyok és folyamatban a kifordulás:). Már elég régóta, aztán hogy teljesen kifordul e, nem tudom. Szerintem ez csak annak a jele, hogy nől a has, feszül a bőr rajta. Gondolom nem mindenkinél fordul elő.
2009. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kifordult, kb. 18-20 hetesen,8vagyis akkor kezdett), de biztos szülés után visszamegy. ÉN nem tartok attól, hogy nem.
2009. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fordult ki, csak változott a mélysége. Kisimult.

Szerintem a köldök állásától függ, nekem alapból elég mély.

Amúgy visszatért eredeti(?) pozíciójába, tehát gondolom, h akinek kifordul, annak is visszamegy szülés után.

Lányom lett, de sztem a gyerek nemétől független ez a dolog.

2009. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem fordult ki! Lányom lett,hmm lehet hogy ez is valami jóslás kifordul= fiú ,nem fordul=lány!!!

Csak vicceltem:-)))

2009. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 20 kilót híztam a kislányommal és nem fordult ki. Most 22 hetesen már szép kerek pocim van, de most sem fog kifordulni. Látszik h még kisimulni se fog...
2009. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a leányzomnál nem fordult ki és a kisfiamnál igen.De egyik ismerősömnek mind a két babájánál kifordult egyik fiú másik lány.
2009. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még semmi pocakom nem volt, de a köldököm már kint volt, kb 8 hetesen, akkor vettem ki az ékszert is.

Azóta már ugyanolyan a köldököm, mint volt, 5 hónapos a babám.

Üdv

2009. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!