Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máma nincs olyan étvágyam...

Máma nincs olyan étvágyam mint szokott lenni, és a melleim sem fájnak annyira ez nem baj ugye? Nagyon megijedtem! 7 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, biztos minden rendben! Az a fontos, hogy ne vérezz és ne legyenek erős görcseid! Ha ezek nincsenek akkor tutira jól van a kis babócád! Előfordulhat, hogy nem minden nap ugyanúgy érzed a tüneteket (mellfeszülés, émelygés, stb.)
2008. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem véreztem, és görcsöm sem volt!Akkor elvileg nincs baj, ugye?
2008. márc. 17. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs baj! UH-n voltál már?
2008. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 hetesen voltam előszőr,akkor még csak petezsákot látott 3,8*4mm-es volt, és most szerdán kell menjek!Remélem lesz szívhang!
2008. márc. 17. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos lesz már szívhang! 7 hetesen már nekem is volt.
2008. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyik napról a másikra szüntek meg a tüneteim ilyen tájban, és nins semmi baj. Ez előfordul, én ráadásul csak 12 hetesen voltam utána uhon.

Ne félj, semmi baj!!

2008. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!