Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj 2000. jelent ez...

A méhszáj 2000. jelent ez valamit majd a szülésnél, vagy a vajúdásnál?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom hogy most mennyi, mert nem nézték, ez az elsö vizsgálatnál volt így! 39hetes
2009. máj. 4. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
egyenlőre még zárt a méhszáj, csak a méhszáj középső szakasza rövidült meg már.
2009. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől 2000, mert a doki senkinek nem mér 3000-t. Szóval ha neked is ennyit mért az elején, akkor nem volt megrövidülve egyáltalán. De a lényeg, hogy most mennyi, mert azóta már rengeteget válozhatott. Az hogy az elején mennyi volt semmit nem jelent. Ha gond lett volna akkor szól és veszélyeztetett lettél volna.
2009. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy az mindenesetre fura, hogy 39 hetes vagy és nem ellenőrizték rendszeresen a méhszájat. Normál esetben havonta nézik.
2009. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim. és azóta egyszer sem nézték, még igy a vége felé sem, csak azért jó lenne tudni mi a helyzet! Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 4. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor volt az első vizsgálat???

Mert van akinek már 6 hetes korától folyamatosan néik, de van olyan doki, aki csak a 36. héttől matat.


A 2000 azt jelenti, hogy a méhnyakad meg van rövidülve 2 centire a 3 helyett, de a külső, középső és belső méhszájad még zárva van.



Nekem a 36. héttől 1111 volt a cervix, mégis meg kellett indítani a szülést, mert magától nem akart beindulni:)

2009. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!