Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugrálnak fel a kilók, 19....

Ugrálnak fel a kilók, 19. hétben járok, lehet, hogy mivel nagyon gebe volt a pocakom kellett ez a többlet?

Figyelt kérdés

Nem értem, nem zabálok, nem nasizok, probálok direkt odafigyelni amit változtattam az az, hogy amint felkelek máris ennem kell.Régen soha nem ettem 12 előtt.

6 kg-val vagyok már nehezebb, félek nincs megállás.Mi lessz velem, ha elérem a kívánós időszakot :o(Szörnyű...

Amúgy nem értem, mert popsira és combra hízós vagyok a hasam meg minuszos volt és nem látszik a 6 kg csak a hasamon a mellemen meg az arcomon.Lehet, hogy mivel nagyon gebe volt a pocakom kellett ez a többlet?Vagy hülyeség?


2008. márc. 17. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vékony alkat vagyok. Most 23 hetesen tartok majnem 8 kilónál. A védőnőm azt mondta, hogy a vékonyaknak több kiló megengedett, szóval ne aggódj!
2008. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a 21.hétben vagyok, és sajnos mégcsak 3kg-ot híztam :(

nagyon vékony voltam, persze most is, ezért örültem volna, ha jön fel pár kg plussz, de nem.sőt még tipikus kívános se vagyok, annyit eszek mint a terhességem elött.

ne aggódj, én valahol azt olvastam, hogy aki nagyon vékony az vagy nem is hízik, vagy ha igen, szülés után leis mennek a plusszok, sőt az indulási súly alá is fogyhatunk.

boldog babavárást

2008. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából sajnos én még vékony alkatnak se vagyok mondható, legalábbis csípőtől lefele sosem voltam az.Viszont a hasam olyan "szép" beesett volt mind a 2 csípőcsontom kiállt felül vékonyabb cicivel alul meg olyan kerekebb csaj vagyok :oD voltam...
2008. márc. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!