Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki váltott kórházat és...

Valaki váltott kórházat és orvost 28 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Rá kellett ma döbbennem, hogy a fogadott orvosom a 7. terhesgondozás után még mindig nem tudja a nevem. Ráadásul már többször előfordult, hogy elkeveredtek a leleteim. Ő hozza el a kész leletet a kórházból a magánrendelésre.Most mit tegyek? Járt már valaki így? 10000Ft egy terhesgondozás nála, 100 ezer lenne a szülés. Ezek után nem bízom benne. A Szent Jánoshoz tartozom egyébként de nem oda járok. Ott mik a tapasztalatok? Jobb lenne ha oda járnék és még pénzbe sem kerülne. Na jó a doki szülésnél ott is megkapná ezt a tiszteletdíjat.De mit mondjak miért megyek mostantól oda? Írjatok légyszi!
2011. okt. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban szültem, és nagyon ajánlom! Szuper kórház!

Ha érdekel a dokim, nagyon szívesen megadom a telefonszámát!

Ő mindig tudta, hogy ki vagyok :)

(amúgy 8ezer a magánrendelése, van nála uh, nem keveri el a papírokat, és nem mond összeget a szüléshez)

2011. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én váltottam. Terhesgondozásért soha egy petákot nem adtam. A szülésért 75-öt, de én döntöttem így. Összegről köztünk nem esett szó soha. A világ legjobb dokija volt, tényleg: Dr. Demeter Attila. 7 hónaposan kerestem meg. Nem indokoltam meg neki, miért váltanék, csak megkérdeztem, ő elvállal-e. Igent mondott.
2011. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 28.héten váltottam,Szentiványi Zoltánhoz, nagyon jópofa és alapos, fiatal.Ö vállal késői terhességet is.Jánosban rendel.A kórház szép,felújított és barátságos.
2011. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, most elmesélem, én hogy jártam.

Volt fogadott dokim, a 26. héten fogadtuk fel, azt mondta, bármi van, hívjam, ő max 40km-re megy el. Nos, egyik hajnalban rosszul lettem-kerek 28 hetesen. Hívtam, ki volt kapcsolva! 5 nap múlva hívott fel, mert a kórházból sem érték el. Közölte, hogy nagyon el volt utazva... no comment.


Mivel olyan súlyos volt a helyzet, azonnal átvittek a Klinikára mentővel, és ott kb két óra múlva meg is császároztak. És sokkal szimpatikusabb volt a szülészorvosom, mint a fogadott, pedig azt ajánlották.


Sajnos a gázsiját nem tudtuk odaadni annak, akinél szültem, mert nagy hirtelenjében rengeteg pénz ment el, ezt azóta is bánom, de azért vettünk neki normális ajándékot...szóval azt mondom, ha nem érzed "sajátodénak" az orvost, akkor ne feccölj bele tízezreket, mert nem fog érte megdolgozni. Aki sztk-ba jár, annak is megszületik egészségesen a babája. Nekem pl legközelebb is muszáj lesz ott szülnöm, ahol van koraszülött intenzív, de lehet, hogy ha nem így jártam volna, akkor legközelebb már abban a kórházban szülnék, amelyikhez tartozom, és annál az orvosnál, aki épp ügyeletes...a kórházban voltak sokan, akikkel beszélgettem erről a témáról. És nagyon sokan mondták, hogy nincs értelme orvost fogadni, mert ők így meg úgy jártak. Most már elhiszem...


Válts nyugodtan.

2011. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!