Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A János kórházban megfelelően...

A János kórházban megfelelően végzik az ultrahangot, megbízhatóak?

Figyelt kérdés
A héten kell mennem először, és sok jót nem hallottam róluk, pedig területileg oda tartozom.
2008. márc. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A szent jánosra gondolsz?

Annak az egyik legjobb a szülészete egész Budapesten.A dokikról csak jót mondhatok,de sajna nem szülhetek ott.Lehet más téren rosszabb,de a szülészete remek.

[link]

Itt a szülészet honlapja.

Az orvosok kedvesek,a vizsgálatok diszkrét helyen vannak és csak kismamák vagytok ott,nem úgy mint pl a Vácott a nemibeteg gondózóval egy emeleten...Igaz nagy a sor,sokan vannak,de csak mert fél Bp odatartozik területileg.

2008. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a honlap nagyon jó!!!Köszönöm, eddig erre még nem sikerült találnom! Másnak is hasznos lehet szerintem.
2008. márc. 16. 19:04
 3/4 bendzso ***** válasza:
szia!mindkét gyerekemet a jánosban szültem, az egyik most lesz három éves, a másik pedig egy. szóval nem régen (meg még énis ott születtem, de az most enm érdekes:0). szóval a világon a legjobb kórház, a dokik is rendesek, én pl. a saját dokimat imádtam/imádom. és az ápolónők, szülésznők, szóval jó kezekben elszel :0) szerintem :0)
2008. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első hozzászolótól kérdezem, miért nem szülhetsz ott? Mert én sem odatartozom, mégis ott fogok szülni :) Szülés szempontjából bárhol lehetsz, nem kell pluszt fizetni. Ha emiatt.
2008. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!