Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy keményedtem?

Lehetséges hogy keményedtem?

Figyelt kérdés

Még csak a 9. héten vagyok (3. gyerekkel), de ma reggel mintha szabályosan keményedett volna a méhem. Ijesztő volt. A vizeletet alig tudtam kipréselni. De 20mp-nél nem tartott tovább az biztos. Két MagneB6-ot bevettem gyorsan.

Kedden megyek dokihoz, majd rákérdezek. Csak kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztalt-e már ilyet ennyire korán.


2011. okt. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok és én is sokat keményedek ha az az nekem is volt már terhességem de most nem bírom megállapítani, hogy csak puffadok vagy keményedek. Egyébként annyira fel vagyok fúvódva hogy tegnap azt hittem kidurranok. Már dokinál is voltam aki azt mondta nem keményedek de 2 hetente járok kontrollra biztos ami biztos, de mindig megnyugtat hogy mást érzek. Szerintem nem reális hogy ilyenkor keményedünk mert a méhtevékenység minimális a dokim szerint még olyan kicsi a méh. Hát nem tom remélem nem az....
2011. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is sokat puffadok (gyerek nélkül is) de ez más volt, egyértelműen. A hasam mintha "beszívódott volna", kő kemény lett, aztán kiengedett. (Mint a keményedésnél.) Második gyerekemmel csak a 20. héttől keményedtem, de onnantól rendszeresen, de az mégiscsak odébb van.


Már írtam a dokimnak egy levelet, remélem még ma válaszol...

2011. okt. 18. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi mit válaszolt a dokid!
2011. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs már akartam.

Azt írta semmi probléma, ez teljesen ok. (Magnéziumot nem is említette)

Amúgy kedden megyek hozzá (először).

2011. okt. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!