Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem indult meg a szülés...

Miért nem indult meg a szülés mégse? 39hetes vagyok. Az este nagyon nyílalt a fájdalom a derekamba és 6percenként be is keményedtem, görcsöt is éreztem, igaz nem olyan intenzíven, de hát a derekam annyira fájt, hogy eltörpült mellette minden más.

Figyelt kérdés

kb.két óra hosszát tartott,aztán elaludtam.reggel 6tól meg 4percenként ugyanez, aztán kb. fél óra múlva megint elaludtam.

a joslók is lehetnek ennyire rendszeresek?

ma se vagyok jobban derék ügyileg, nagyon hasogat

:S


2008. júl. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szia próbálj meg ülj bele egy kád meleg vízbe, és ha nem múlnak a fájások akkor szülni fogsz, ha elmúlik akkor csak jóslók voltak, a derekadat meg maszírozza meg a férjed az jót tesz nagyon és pihenj amennyit bírsz
2008. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehetnek ennyire rendszeresek a jóslófájások!Nekem is ez volt bementem a kórházba,és már nem engedtek haza!Igaz én akkora már egy ujjnyira nyitva voltam,bár még csak a 38.hétben jártam!Szerintem menj be a kórházba és mutasd meg magad egy orvosnak!
2008. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan még nem szültem, viszont az egyik barátnőmnek, az utolsó napokban, főleg a végén igen erős derékfájása volt, ami a görcsöknél is jóval erősebb volt. amikor vajúdott, akkor is a dereka akart leszakadni. Lassan lehet eljött az időd..:-)
2008. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is derékfájással indult,meg joslókkal..másnap már rendes fájásim voltak, és meg is lett a baba...se ülni,se állni,se feküdni nem birtam,annyira fájt a derekam
2008. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!