Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Kb...

8 hetes terhes vagyok. Kb menyi kávét lehet meginni egy nap? És tatárbifsteket lehet e fogyasztani?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem kávét naponta egyet, max. kettőt (én legalábbis ittam, és nem lett tőle semmi bajunk) nyugodtan megihatsz , ha jól esik. Bár azért ne túl erőset. Viszont a tatárbifstekről most le kell mondanod, nyers húst semmiképp ne fogyassz a terhesség alatt, az nagyon veszélyes lehet. (Már én is ki vagyok rá éhezve, mert nagyon szeretem!) Boldog babavárást! 36 hetes kismami
2008. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tatárbeafsteakre vágyom én is,de a nyers tojás és a nyers hús miatt kerülendő...Kávé 1 max 2.
2008. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávét 2őt lehet, de nyers húst, nyers tojást, penészes és lágy sajtot nem lehet!
2008. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én ittam kv.-t, koffeinmenteset, gyengét, max.2szer egy nap. És tatárt is ettem. Semmi bajom, a babának sem, szerintem nem kell ennyire felfújni a dolgokat. Csak NAGYON friss legyen a hús! Én szóltam a boltban, hogy terhes vagyok. És nagyon kedvesek voltak, frisset adtak...

De te tudod

2008. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szilveszterkor ettem tatárbifszteket, de miután rákentem a píritósra, én még píritottam azután is. Nem teljessen olyan ,de fincsi így is.

20 hetes kismami

2008. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tatárbifsztek-téma: nem "szólás" kérdése, azt az eladó nem tudhatja, hogy van-e az adott adag nyers húsban lisztéria vagy szalmonella, avagy nincs. Ez olyan dolog, hogy mondjuk ötvenből negyvenkilenc megússza, az ötvenedik meg elvetél/ súlyosan károsodik a gyereke. Ezen kell elgondolkozni, hogy ér-e neked ennyit, hogy kockáztasd a gyereked életét és egészségét egy tál nyers húsért.
2008. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben kerülném a nyers húst mindenképpen. Áltaálban nincs baj, de mi van ha mégis lesz? Nem ér annyit az egész. A kávéval szintén ez a helyzet. Gyenge kávéból naponta max 1 szerintem. De én nagyon szeretem a tejeskávét, ezért vettem koffeinmenteset, és abból szoktam inni hetente 1-2-őt vagy 3-at. Egyébként megfigyelték 4D Uh-va, hogy az anyák kávé fogyasztása után a gyerek fintorog (nem nevet:) ). Persze nem fog belehalni ha iszol 1 vagy 2 kávét, de én inkább kihagyom.

2008. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!