Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is született rossz...

Másnak is született rossz afp-vel egészséges babája? Mert nekem a határértéken (magas) van az eredményem.

Figyelt kérdés
Megnéztek uh-on és azt mondták valószínű minden ok, de azért nézessem meg magam Pesten. De sajnos az még csak két hét múlva lesz és addíg idegeskedhetek. Próbálok megnyugodni, de azért a tudatalattim nem hagy.
2009. ápr. 30. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerencsére nekem jó volt az afp-m, de a barátnőmé nagyon magas volt, az uh neki is jó volt, de felküldték a biztonság okáért pestre. Ott sem találtak semmit, és egészséges babája született neki.

Azért is lehet magas az afp eredmény, mert nem tudják mindig pontosan megállapítani, hogy melyik is az igazi 16-ik hét, elég ha 2-3 nap csúszik, már nem az az eredmény.

Ne idegeskedj, reméljük minden rendben lesz

2009. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A húgomnak rossz volt, s az orvosa ragaszkodott az amiocentézishez (aminek ugye 1-2 %-os vetélési esélye van).

Később a gyerek szívéről mondták, hogy rossz...szegény húgomnak egy nyugodt hete nem volt a terhessége 2/3-ában.

Aztán született egy tündéri, makkegészséges kislánya (már 2 éves, s továbbra sincs semmi baja)

2009. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem alacsony volt. 0.7 amit sok helyen elfogadnak normálisnak, de az orvosom beparáztatott és megcsináltatta velem a magzati lepény mintavételt(chorion biopsia) Az uh, meg a nyaki radő tökéletes volt. Szerencsére semmit nem találtak a genetikán sem. Azóta tökéletesen egészséges és szépen fejlődik az 1 éves kislányom!

Remélem Nálatok is minden rendben lesz. NE AGGÓDJ!

2009. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma voltam AFp-n, nagyon izgulok! Sok helyen azt olvasom, hogy az AFP csak iránymutató, nem pontos, nincs nagy jelentőssége!

Ennek ellenére megértem, ha aggódsz( ahogy én is izgulok az eredmény miatt), de gondolj inkább arra, hogy minden ok lesz! Nem lépted jelentősen túl a megengedettet, szerintem nem lesz gond!

Drukkolok Neked, majd írj, hogy mi van!

2009. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7.5 éve a fiammal rossz volt az afp, nem tudom már, hogy milyen, de felküldtek pestre genetikai uh-ra. Beparáztattak rendesen még itt veszprémben, aztán kétszer kellett mennünk pestre, alaposan megnézték mindenét, a szívét is külön orvos, és mindent rendben találtak.(kop-kop egészséges a gyerkőm)
2009. máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!