Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas afp-vel lett valakinek...

Magas afp-vel lett valakinek egészséges babája? Úgy értem akinek az uh utána tisztázott mindent.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Első terhességnél 2,65 mom lett. Makk egészséges a lányom, aki már 14 hónapos.
2010. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

oltam vásárolni, mikor kiderült a védőnöm égen földön keres, nem bírt telefonon elérni, kiautózott 15 kmre, mert azt hitte anyuéknál vagyok, majd a várost kezdte járni, mikor kiderült vásárolok. Iszonyúan rámhozta a frászt , amikor közölte , hogy órák óta engem keres, mert magas lett az afp. pontos értékre már nem emlékszem, 4 éve volt:) de ahogy mondod, az ultrahang mindent tisztázott, de azért én még elmentem 4D re mert olyan ideges voltam.minden rendben volt.

4 éves eleven fiú anyukája!

problémamentes terhességet és egészséges kisbabát kívánok!!

2010. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is tudtam eddig is,hogy nem feltétlenül jelenti a magas afp,hogy baj van de engem is meglepett,hogy a védőnő kijött ma soron kívül csak ezért és megijedtem.De a "szerencse" az,hogy pont ma estére van időpontunk 4d uh-ra,úgyhogy remélem ott kicsit megnyugtatnak majd.

És azt is tudom,hogy anyukám mikor a tesómat várta vele is ez volt és makk egészséges lett,de az ijedtség miatt most kíváncsi voltam még mások tapasztalataira is!

Továbbra is várom a válaszokat!És köszönöm az eddigieket!

2010. dec. 20. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 3,0 lett a mom. Sírva vezettem haza 30 km-t, a mai napig nem emlékszem, h hogyan értünk haza. DE!! egy keddi napon vették le a vért, szerdán voltunk 4d-n és ott kifejzetten azt mondta a dr. szép gerince van a babánknak. az afp eredményét akkor még nem is tudtuk, csak következő héten. úgyh gondolhatod h mik jártak a fejemben. afp rossz, de a 4d-n meg azt mondták h minden rendben van??????aztán 18 és 21 hetesen a baross utcában voltunk genetikán, ott is azt mondták h minden oké. még czeizelnél is jártunk,aki azt mondta h ne aggódjak,mert vszínű ikerterhesnek indultam, csak az egyik baba felszívódott.

azóta a kisfiam 15 hónapos, egy örökmozgó, kis energiabomba, aki 6 hónaposan felállt és 8 hónaposan mindenféle segítség nélkül elindult.

akkor megfogadtam h az afp-t a 2. gyermekünkél nem csináltatom meg. de szerintem el fogok menni,mert úgysem bírom ki. de ugyanígy fogunk menni 4dre, h leveszik a vért, elmegyünk 4dre és a véreredményért csak azután fogok elmenni.

i

2010. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most nézem a papírt, nekem 4,33 volt 8 éve a fiammal, de hála istennek semmi baja nincs, épp ma 8 éves. A msodik babával viszont ma voltam , és kiváncsian várom az eredményt :-)
2010. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Tegnap este voltunk a 4d-n és ott megnyugtattak,minden ok volt a (mostmár tudjuk) kisfiunkkal.Ma pedig voltam genetikai tanácsadáson és ott is volt még egy uh és ott is azt mondták,hogy minden rendben.

Mindenkinek jó babázást és köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!